SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa dla kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
obecnie nie ma co skupiać się na syntetycznych witaminach i mienrałach, jest dużo owoców warzyw, wody wysokozmineralizowane, o preparatach mutlivitaminowych można pomyśleć w okresie jesienno zimowy.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1126 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68514
Suplementy powinno się dobierać indywidualnie. Większość ludzi ma braki Omega3, wit.D, często wit.C, magnezu, wapnia, bywa że żelaza i innych mikroelementów... To chyba najpowszechniejsze.
Kupowanie całych zestawów witamin trochę mija się z celem, bo większość można dostarczyć z dobrze zbilansowanej diety.

Moim zdaniem na początek dobrze jest zbadać sobie poziom wit.D i czy nie ma anemii (u kobiet częsty problem).
Rutynowo - tłuste ryby 2-3 razy w tygodniu, olej rybi , wit.C
Na końcu suplementy typu kreatyna czy BCAA - ale one mogą tylko w kilku % wzmocnić efekt, a podstawą wzrostu mięśni jest pełnowartościowa dieta i właściwy trening. Jeśli braknie w diecie choćby 1-go ważnego składnika, będzie problem ze wzrostem mięśni.

Polecam Ci dział Ladies i artykuły o suplementacji na PoTrenigu - to nie jest temat, który dałoby się zamknąć w dwóch słowach, a ja też specjalistą nie jestem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
anubis84
obecnie nie ma co skupiać się na syntetycznych witaminach i mienrałach, jest dużo owoców warzyw, wody wysokozmineralizowane, o preparatach mutlivitaminowych można pomyśleć w okresie jesienno zimowy.



Masz rację. Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim tematem:). Pozdrawia, serdecznie. w razie pytań i wątpliwośc pozwolę sobie jeszcze pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
M-ka
Suplementy powinno się dobierać indywidualnie. Większość ludzi ma braki Omega3, wit.D, często wit.C, magnezu, wapnia, bywa że żelaza i innych mikroelementów... To chyba najpowszechniejsze.
Kupowanie całych zestawów witamin trochę mija się z celem, bo większość można dostarczyć z dobrze zbilansowanej diety.

Moim zdaniem na początek dobrze jest zbadać sobie poziom wit.D i czy nie ma anemii (u kobiet częsty problem).
Rutynowo - tłuste ryby 2-3 razy w tygodniu, olej rybi , wit.C
Na końcu suplementy typu kreatyna czy BCAA - ale one mogą tylko w kilku % wzmocnić efekt, a podstawą wzrostu mięśni jest pełnowartościowa dieta i właściwy trening. Jeśli braknie w diecie choćby 1-go ważnego składnika, będzie problem ze wzrostem mięśni.

Polecam Ci dział Ladies i artykuły o suplementacji na PoTrenigu - to nie jest temat, który dałoby się zamknąć w dwóch słowach, a ja też specjalistą nie jestem .

Bardzo dziękuję za tyle cennych porad. W razie pytań będę tu zaglądać:). Pozdrawiam serdecznie!


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie biegania z siłownią

Następny temat

Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej

WHEY premium