SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

baseny w łodzi

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 848
czesc! znacie moze jakies dobre i za razem tanie kryte baseny w łodzi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dla mnie też najważniejszy jest pusty tor .
Będę miał więcej czasu to na pewno nie będę go żałował na dojazd tam w końcu wiem czego się spodziewać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3008
No więc "FALA" nie daleko stadionu ŁKS-u nie pamiętam dokładnego adresu ale to jest dość duży obiekt więc trudno nie będzie tam trafić cena coś koło 12 zł jak jesteś uczniem i masz legitymacje to troche taniej (nie wiem czy dokładnie 12 zł ale napewno coś w tej kwocie no i oczywiście płatne za godzine).Następny który znam znajduje się na teofilowie ulica Wiernej rzeki 2 chyba teraz mają jakieś promocje na okres wakacyjny więc z legitką troche taniej a bez legitymacji to koszta około 8 zł/h coś takiego zalezy jeszcze od pory dnia.No i pewnie jest jeszcze pare innych pływalni ale ja korzystam tylko z tej na teofilowie jak dla mnie tanio i w cenie masz saune.No i zalezy jeszcze czy chcesz się wyszaleć czy po prostu popływać i się zrelaksować jeżeli to pierwsze to bardziej polecam "FALE" jeżeli to drugie to wodny raj ;] (chociaż jak dla mnie nasza Łódzka "FALA" to lipa i wcale jej nie polecam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12781
Angelica na Rzgowskiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Polecam basen Angelica na Rzgowskiej 17A.
Ja tam chodziłem, teraz mam przerwę wakacyjną.
Cena do godziny 16: normalny 8zł; ulgowy 6zł
Ceny po 16 i w weekendy: normalny 12zł; ulgowy 8 zł.
W tej cenie masz 2 sauny i jakuzzi gratis. Wprawdzie jakuzzi jest cały czas zajęte, ale można się jakoś wcisnąć :D

Walka ze słabościami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4322
http://www.mosir.lodz.pl/serwis/index.php?str=46&id=11&poz=16  tutaj masz cennik na "Wodnym Raju". Polecam tę pływalnię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ew. możesz się zapisać na uczelnie na Rzgowskiej (najlepiej miesiąc temu ) to 5dyszek wpisowego by było. Od razu rezygnujesz ze studiów przy czym masz cały semestr ważną legitkę i chodzisz na basenik do 16 za 4zł i siłke za 2,5zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
A ja polecam Anilanę. 5zł dla studentów i uczniów za cały dzień. Najcieplejsza woda ze wszystkich basenów otwartych(na zamkniętych chyba też nie ma wody w granicach 28-30`). Jedyna wada, ze jak ktoś nie umie pływać to może mieć problem bo głębokość waha się od 1,7 do ponad 2,2m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2308
Jak lubisz gorącą wodę to idź na Nową Gdynię. Ja tam czasem wpadam rano, bo mam blisko z firmy, ale porządnie pływać się jak dla mnie nie da.
Powietrze 30-31 stopni, woda 29... pocisz się w wodzie normalnie, jak pływanie w zupie. Poza tym popołudniem i wieczorami mnóstwo TWA (towarzystwa wzajemnej adoracji) i różnych lanserów, którzy furami po 200 000 zł jeżdżą, ale prysznica i mydła się boją... Normalnie aż mnie cofa czasem Taka jElita EkskluSyfna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
dla mieszkańców górnej polecam tuszyn. serio. z matki polki jadę kwadrans, czyli szybciej niż angeliki na rzgowskiej. wejście 8 pln, ludzi mało.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Piotrze gdzie ty anilane polecasz, przeciez tam woda jest taka czysta jak w jakims stawie, obsikane i zaglonowane, nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michale czysta jak wszędzie W każdym razie z otwartych basenów w klasyfiacji cena/jakość dla mnie najlepsza jest anilana. Oczywiście nie ma to jak termy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rytm na Retkini

Następny temat

moto gratka , kiedy ?

WHEY premium