SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

basen..pomocy szukam

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 230
ech...
a juz myslałem ze jestem lepszy...;)))

Usiądź na brzegu rzeki i poczekaj aż przepłyną ciała twych wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4407 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Maciek, a ja Ci co innego zaproponuję:
1 basen kraulem (powoli, technicznie)
2 basen zabką (tez powoli i technicznie)
na poszątek np. 5 takich cykli.
Proponuję chodzić na basen 3X w tyg a co tydzień dokładać po 1 basenie zabki i 1 kraula.
Biorąc pod uwagę Twój uszkodzony bark, to rozwiązanie wydaje mi sie najlepsze.
Acha, zawsze przed wejściem do wody PORZĄDNA ROZGRZEWAKA, a po basenie trochę rozciągania.

P.S. na czym Ci gardziej zależ na szybkości, czy na mozliwości pokonywania długich dystansów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Na tym i na tym Do lutego skupiam sie na wytrzymalosci - interesuja mnie dluzsze dystanse.
Chaos - a Ty jaki masz czas? :)
Jakryc - Dzieki! Wszelkie rady bardzo chetnie. Po kraulu bark boli mnie bardziej niz po zabie. Ale daje rade. Chodze 2-3 razy w tygodniu.

Pozdrawiam
M.
"Wybaczaj swoim wrogom lecz nie zapominaj ich imion"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
witaj ponownie ja no niewiem jak to bedzie ale dostelm mniejweicej cos takieho

1.Rozgrzewka - 300m - styl dowolny
Cz.gł - 20(basenow liczac 1 basen = 25m) kraulem dokladanym co 25m/ 25sek odpoczynku
300-450m praca nog w wybranym stylu razem z deseczka
300-450m praca rak w wybranym stylu razem z deseczka miedzy nogami
Cz.kon - 300m styl dowolny
po jakims czasie

Rozgrzewka 3x150 kraul dokladanka 60sek przerwy co 150m
Cz.gl - 8x50m praca nog w wybranym stylu razem z deseczka 45 sek odpoczynku co 50m
8x50 praca rak w wybranym stylu razem z deseczka miedzy nogami 45 sek odpoczynku co 50m
8x50m cwiczenia rak, nog lub pelnego stylu lub kombinacje 45 - 60sek przerwy co 50m

to jest podparte na jakiejs ksiazce powiedzial ze jak bedzie mial wiecej czasu i przypomni mu sie wieczory to usiadzie i postara sie pozadnie to rozpisac z uwzglednieniem rozwalonego barku poki co mowil ze to powoli i spokojnie a wszystko powinno byc dobrze a w przypadku jak cie zaboli wiesz odrazu przestajesz i zmieniasz na jakies mniej obciazajace style

3maj sie milego plywania :)


Pozdrawiam

" Jest dobrze ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
zapomnial bym ale pewnie to wiesz
wszystkie te dane mozesz tak kombinowac i przestawiac aby byly dobre i skuteczne dla ciebie bo te plany sa dosyc trudne i meczace ale ciezko jest rozpisac komus kogo sie niewidzialo itp

zycze powodzenia:)

Pozdrawiam

" Jest dobrze ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
i niewiem czemu niemoge edytowac
do 2 treningu jest
jeszcze na zakonczenie

Cz.kon - 300m styl dowolny

:)

Pozdrawiam

" Jest dobrze ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Dzieki Termitek! Co Ty masz treningi w piatek? ))

Pozdrawiam
M.
"Wybaczaj swoim wrogom lecz nie zapominaj ich imion"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam teorii na temat twojej dyscypliny,ale lubie gosci ktorzy wracaja do treningow,trzymaj sie Maciek i zycze sukcesow

matka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
nie treningi mam we wtorki a w czwartki i soboty chodze sobie od tak aby sie powydurniac i troche poplywac i akurat nadzialem sie na trenera i dostalem :)
bynajmniej cos takiego
we wtorek znow go bede meczyc moze cos jeszzce uda mi sie wyciagnac od niego


Pozdrawiam

" Jest dobrze ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4407 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a jakie macie czasy w pływaniu?
ja: kraul: 50m/31 sek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do metrowca i innych - raczej ważne

Następny temat

BIEGI!!!

WHEY premium