SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo podoba mi sie fitness

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Al_B.......Hahaha no, ale twarz chyba wazniejsza od pozostalego ciala))a twarz to niestety ma kiepska, poza tym zero wciecia w talii i biust znikomy. Jesli fajniejszych nie widziales to wspolczuje. Jak w Sopocie wyjde na plaze latem to co najmniej 100 panieniek znajde tysiac razy lepszych:)

nurek...nie uogolniaj, przepakowane Ok, ale leciutko umiesnione sa w porzadu:)

woitas...zgadzam sie, ale na ogol szewc bez butow chodzi (a wizazystka z okropnym makijazem, czyms dziwnym na glowie i zniszczona skora)


Madzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wysportowane panienki sa ok(naprzyklad zapasniczki czy tancerki itp.),ale nie jakies potwory z zylami na łapach i nogach i pocietym tylkiem...bo te kulturystki wygladaja jak nakoksowane chlopaczki z liceum a te wieksze z USA jak jakies BABOCHLOPY ZMUTOWANE!!

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Do Madzi:
Nie twierdziłem, że Ola ma słabą twarz, powiedziałem jedynie, że niektóre dziewczyny mogą mieć twarze ładniejsze. A jeśli Cię to interesuje to u dziewczyny zawsze zwracam najpierw uwagę na twarz. A Ola ma bardzo ładną twarz. Zerknij sobie na www.kulturystyka.global-internet.pl. Jest tam jej fan-club, przeanalizuj sobie zdjęcia. Możesz się wypowiadać na temat Enrique Iglesiasa, a Olę zostaw w spokoju, bo na urodzie kobiecej to znam się chyba lepiej od Ciebie. Chyba zazdrość przez Ciebie przemawia. A ciekawe skąd znajdziesz te ładniejsze laski w Sopocie? Oglądałem ostatnio na Polsacie relację z wyborów Miss Universe. Były tam niektóre ładne laski, ale żadna nie miała takiego ciała jak nasza Ola. I twarz Ola ma ładniejszą niż większość tych lasek.
Zresztą wygląd kobiety nie jest najważniejszy. Musi mieć w sobie to "coś", co czyni ją interesującą, pociągającą. A Ola ma. To silny charakter. Jej ciało jest tego dowodem.

I jeszcze tak na marginesie:
Twarz każdy ma taką, jaką mu dała natura. Może ją zmienić tylko chirurg plastyczny. Jeśli zaś chodzi o ciało, to bardzo dużo zależy od nas samych.
Powiedz może, jak powinna wyglądać ładna dziewczyna, albo wklej swoją fotkę, popodziwiamy.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
no wlasnie!=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;))))

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
I jeszcze male "sprostowanie". Ola wcale nie ma "znikomego biustu". Wystarczy spojrzec na okladke styczniowego "Playboya". Tylko pozazdroscic takiego ciala ... )

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
tak ajak bo ola jest bardzo ladna ajak

kesiek

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że Ola was jara.Też ją widziałem na żywo i to kilka razy,na zawodach i nie na zawodach.Jest ok.Mogła by być troche wyższa bo ma tylko 1,60m.
Generalnie fitneski mają fajne tyłeczki...

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
a moim zdaniem to wiecej w niej faceta nic kobiety! sorry ale lape to ona ma wieksza od nie ktorych facetow! jesli bedzie zawodowa kulturystka to ciech uwaza by sobie krzywdy nie zrobila zwlaszcza pewnej czesci ciala

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchajcie, nie podajcie z wzor zdjec wykonywanych przez artystycznych fotografow, bo to kompletna paranoja. Piekna twarz to ma Catherina Zeta Johnes czy Salma Hajek, czy nawet Jennifer lopez.
Z Sopotu jest Magda Wrobel, znana modelka i o niej mozna powiedziec ze ma super cialo (okladka MAXIMA np 1 czy 2 mies temu). Widzialm, Olke nie raz na zywo m.in. na zakupach w ETC i sorry, ale nie zrobilo to na mnie zadnego wrazenia. Malutka, niska dziewczyna, z cienkimi wlosami roznokolorowej barwie, w t-shircie z wielka lapa.

Przyczepiacie sie do Alicji z BB, ze wyglada jak tirowka, a na ostatniej okladce flexa to pani OK wyglada jak maxymalna dziwka (zdanie moich kolegow, nie tylko moje) i mino, ze jest to zdjecie "artystyczne" na okladke,zapewne wybierane jedno z wielu, nikt mi nie powie, ze jej twarz jest ladna:)

Z drugiej strony to dobrze, ze chlopcy robia sie tak malo wybredni:)




Madzia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uda

Następny temat

Białko w mleku

WHEY premium