SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo dziwny problem:( pomocy!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 944
moj problem polega na zlym samopoczuciu w bardzo dziwny sposob. Rano wstajac chce mi sie wymiotowac(ale sa to tylko symulacje, i tak ogolnie to nie wymiotuje poprstu ciagle mi sie odbija i musze przelykac sline), nie moge rozmawiac przez tego rodzaju problemy z kolegami czy kolezankami na przerwach. Przede wszystkim mam te problemy rano, ale nie tylko. Bylem juz dwa raz yz tego powodu w szpitalu. 2x Gastroskopia robione wszystkie mozliwe badania. Wyszlo to ze jestem bezglutenowcem, i mam drugi poziom, czyli ten nienajgorszy. Stosuje diete od ponad pol roku i postepow nie ma:(. Dodam ze od miesiaca w ogole nie moge uprawiac zadnego sportu(bo po 5 minutach znowu musze buzie zamykac, slina sie nachodzi, w nosie sie jakby cos blokowalo i jest poprstu stujka). Od jakiegos czasu szukalismy problemow z alergia, ale narazie jest wszystko ok i to sie wyklucza:(.
WIem ze za bardzo nikt mi tu nie pomoze, ale moze mial ktos kiedys podobny problem i prosilbym o jakies nakierowanie. U kogo szukac pomocy. Z gory dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To taki stan występuje tylko po wstaniu cz też normalnie w ciągu dnia?
Coś musisz zrobić minął, czy jak mija?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 944
tez w ciagu dnia. Dzisiaj np rano wsalem z lozka, ide do lazienki i juz zaczely sie symulacje wymiotne, jakos to przeszlo. Zjadlem sniadanie, uszykowalem sie i ide do szkoly. W trakcie drogi ciagle jakby slina sie nachodzila, musialem miec buzie zamknieta, nos jakby sie delikatnie zatykal i ciezko mi sie oddychalo. W szkole bylo to samo, na przerwach nie bylem w stanie pogadac z nikim eh. Wrocilem do domu zjadlem obiad, i juz po najedzeniu czulem sie nietypowo, polozylem sie na 1.5h wstalem i nawet normalnie z rodzicami nie moglem pogadac bo ciagle to samo . Co to kurcze moze byc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 944
krzykacz jestes w stanie jakos pomoc badz doradzic. Nie mija mi to jakos coraz gorzej jest, dzisiaj znowu praktycznie przez caly dzien sie zle czuje, nie moge rozmawiac, a jak wyszedlem na dwor by troche poprobowac pograc to kaplica, nie dalo sie mozna powiedziec. Wizyte u profesora pewnego mam dopiero 13 maja i umowiony termin do szpitala, ale do tego czasu czekac to przesada. Sposobow zadnych nie mam by to zwalczyc, poprstu proboje sie uspokoic, nic nie mowic i zatykac buzie. Uzywam jeszcze gum mietow, bo niby psychicznie mi to pomaga. Z gory dzieki i pozdrawiam. BArdzo prosze o jakas pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie bardzo rozumiem - masz za dużo śliny, zbyt dużo się jej zbiera - wypływa wręcz..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
moze to glupie ale sproboj rano do sniadania, albo jeszcze lepie przed walnac ciepla herbate mietowa.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak na chłopski rozum,to im bardziej przełykasz ślinę,tym bardziej chce Ci się wymiotować.

A może masz jakiś problem z psychiką? Wiesz,może to jest taki rodzaj reakcji np. na stres albo jakieś inne,ważne wydarzenia?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Czy czesto doswadczasz sytuacji stresowych?? Moze to tez w wplywac na to co Ci dolega, mialem kiedys podobne problemy ale tylko rano przed szkola

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 944
no wlasnie nie stresuje sie zbytnio niczym. Przynajmniej mam takie wrazenie, bo o nie mysle o szkole czy o jakis wydarzeniach w zyciu, a po drugie w szkole mi idzie bardzo dobrze. Jakby to uczuciue wytlumaczyc tak jakbym nie mogl nic powiedziec, bo cos mi sie blokowalo w srodku(i musze sobie pomagac tym zeby zamykac buzie, bo jak ja otwore to bede mial symulacje wymiotne) cos tego rodzaju, nic nie moge ze soba zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Moze jakas alergia?

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
zioło nie pomaga ?>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja mieśnia u lewej nogi ;(

Następny temat

biodro u starszej osoby

WHEY premium