SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból stawu lub mięśnia biodrowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
Od około 2 tygodni zaczął boleć mnie mięsień albo staw biodrowy po lewej stronie. Ćwiczę na siłowni 2x w tyg nogi i pupe i 1x w tyg górę. Wczoraj robiąc przysiady szerokie i wykroki, zakroki nie mogłam wytrzymać, bo tak bolało. Nie mogę już ćwiczyć obiegowo na wolnych przyrządach bo ból uniemożliwia trzymanie sie techniki robienia cwiczeń i 12 powtórzeń stanowi nie lada wyzwanie. Czy to oznacza, że muszę zrezygnować z ćwiczenia nóg przez jakiś okres zupełnie? Co zrobić zeby to sie zregenerowało?



Zmieniony przez - kasia_aqua w dniu 2016-07-28 12:34:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Trzeba zdiagnozować przyczynę/miejsce problemu i wyleczyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
czyli co? tylko zostaje ortopeda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Czyli specjalista z tego zakresu, może być lek med, może być ktoś inny z wykształceniem kierunkowym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Gdzie dokładnie odczuwasz dolegliwości bólowe (pokaż na zdjęciu), ból występuje tylko podczas ćwiczeń (które dokładnie) czy również przy innych czynnościach (np. jazda samochodem) oraz czy jest obecny tylko w biodrze czy czujesz jakieś ciągnięcie , napięcie , promieniowanie poniżej?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
Ból odczuwam dokładnie zaraz pod lewą kością biodrową (1/1,5cm poniżej] Na obrazku - mięsień biodrowy.

Boli gdy robię przysiady na maszynie Smitha, gdy robię wykroki i zakroki [noga lewa z przodu z bolącym mięśniem], na suwnicy, przysiady szerokie. Ostatnim razem ze względu na ból przed treningiem się porozciągałam ale miałam wrażenie ze to tylko pogorszyło i powiększyło ból. Jakikolwiek ruch zginania czy przyciągania nogi do klatki piersiowej boli natomiast lepiej jest jak ją rozciągam ale ból i tak jest. Spać nie mogę z tą nogą skuloną.

zaznaczylam gdzie mnie boli na obrazku,.





Zmieniony przez - kasia_aqua w dniu 2016-07-29 05:37:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Patrząc po Twoim opisie kierowałbym się bezpośrednio do fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozsypka mięśniowa

Następny temat

Osłabienie i plamy na skórze

WHEY premium