SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból pośladka po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Tzn gdy ostatnio mi zawialo kark bo jezdzilem z otwarta szyba w aucie i mialem zapalenie to lekarz przepisal wlasnie ketonal forte ktory dziala tez przeciw zapalnie bo ibuprofenu chyba nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
no fakt,to wrzucaj ten ketonal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Okej dziekuje ci slicznie za pomoc ! SOG Jezeli wejdzie :) Jak cos bedzie sie dziac bede pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
zdrowia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
MoRDeX
aspiracja była przed wstrzyknięciem soku ?


a to jakis mus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3759
Tak mus jest.
Bo jezeli nie zrobisz aspiracji to igla moze byc w zyle i jak wtloczysz sok to moze byc z toba zle.
Na ostatnie 100 strzalow przy aspiracji nigdy nie bylo krwi a ostatnio byla.
Wiec wtloczyl bym prawdopodobnie do krwioobiegu.
Dlatego aspiracja jest taka wazna.
Co do bolacego miesnia zdarza sie. Zalezy od czego bijesz.
Zmienilem teraz propa i boli cholernie a do tego miesien puchnie.
Wiec tak jak lodzianinowil. Ibuprofen i jezeli nie ma goraczki to powinno byc ok :)
A i smiesznie sie czyta ze twoja mama ci robila zastrzyk :)
Hehe
No ale to tylko pozytywnie :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Czytajcie z zrozumieniem mama jest pielegniarka wie jak sie robi zastrzyki robila aspiracje , co do mamy powiedzialem jej otwarcie mamo mam zamiar czy ci sie to podoba czy nie wziasc jezeli nie ty bedziesz mi wbijac to kolega z klasy na przerwie tydzien marudzenia i wg lecz wkoncu zdecydowala sie bo ona sie na tym zna a ktos by mogl mi tylko krzywde zrobic hehe co do mnie smaruje altacetem na noc ketonal opuchlizna mniejsza jest i temp rano 35.6 co do towaru to chyba dziala bo 3dni po pierwszyn strzale a ja dzisiaj na silowni mialem taka pompe ze 5kg nie moglem utrzymac w rece gdy cwiczylem bica i troche mnie to wkurzalo bo sile czuje ze mam ale ten niedowplat ze chce ale nie moge i dup.... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
redha
Tak mus jest.
Bo jezeli nie zrobisz aspiracji to igla moze byc w zyle i jak wtloczysz sok to moze byc z toba zle.



co znaczy zle i od ilu ml robi sie "zle"? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
w USA już nawet na instrukcjach dla pacjentów na temat iniekcji odeszło sie od aspiracji... ale przeciez nikomu nie zaszkodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3759
Bling nie wiem od ile ml zrobi ci sie zle.
Czytalem tutaj temat jaki jeden uzytkownik wbil sok w zyle.
Z tego co pamietam to opisywal uczucie takie jak by sie topil.
Opisywal ze wyladowal w szpitalu z tego powodu i ze dobrze ze byl na tyle przytomny ze dal rade zadzwonic na pogotowie.
Po to jest aspiracja.
Ale ja nikogo nie zmuszam do jej robienia. Jedni robia drudzy nie.
Moim zdaniem poprostu zapobiegac niz pozniej wyladowac w szpitalu albo gorzej.
Bling wyobraz sobie ze mial bys 3ml w strzykawce i wstrzyknal to do krwioobiegu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

genotropin

Następny temat

prop+meta sogi

WHEY premium