SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bół żołądka podczas ćwiczeń

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
A właśnie- teraz doczytałem...Tak jak Krzykacz pisze - spróbuj w następnej kolejności opuścić suple.Daaawno temu u mnie ostry ból brzucha powodowało ZMA przed snem na pusty żołądek - tak jak producent zalecał 2 tygodnie mi zajęło dojście co powoduje że budzę się w nocy z bólem.
Teraz łykam ZMA zawsze zagryzając porcją warzyw i owoców i jest git

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Teraz łykam ZMA zawsze zagryzając porcją warzyw i owoców i jest git a dokładniej

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
...a dokładniej to,co dzieciak nie zje za dnia
Czyli kawałek gruszki,mango,truskawek trochę,jakiś kawałek ogórka.Wszystko do blendera,bzzzzzzzyt i taka tam papka gotowa - byle ZMA nie na pusty żołądek To mi od długiego czasu zapewnia sen bez bólu brzucha.

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
dzisiaj trening przebieg bez problemowo , wydłuzyłem czas między obiadem a porcją nitro przed treniniem. Mam nadzieje że nastepne treningi będa cały czas dobre, tylko będe odczówał ból ćwiczonej parti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Cieszę się że taka drobna zmiana pomogła
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 271
Jesli sie bedzie powtarzal-polecam lek na zoladek-GASEC-niestety na recepte-nadwrazliwosc roznych preparatów może doprowadzic do bólow brzuch a nawet biegunki badz wymiotów...zoladek raguje obronnie poprzez wieksza prace i zwiekszenie kwasu zoladkowego... i wtedy sa obiawy jakie napisalem... Jesli nie ma Gasecu-bez repepty ranigast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
dzisiaj trening przebiegł lajtowo tzn bez żadnych bólów brzucha. Ta dłuższa przerwa po posiłku bardzo pomogła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a co ja mówiłam...

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
a no gadałeś oska gadałeś i ja sie posłuchałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
gadałas jak juz

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aparat ortodontyczny-lingwalny

Następny temat

Żółta skóra

WHEY premium