SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bół żołądka podczas ćwiczeń

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
jutro zaczyna się 6 tydzień jak biore nitro i reactora. Czy to mozliwe że tak późno te dolegliwości są. Bo w sumie ja juz kończe cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To zmienia postać rzeczy - Mnie brało już w kilka dni po rozpoczęciu.

Poszukaj w archiwum lub popytaj w działach o suplach czy aby ktoś również miał taką sytuację.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
jutro zrobie tak jak pisał TEN-SHIN wydłuże czas między posiłkiem a odzywka przed treningiem. Mam nadzije że to pomoże,bo jak nie to będe się dalej zastanawiał ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Poza tym już chyba kończysz - ile Ci zostało?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
jeszcze 2 tyg mi zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Trochę zostało. Tak w ogóle jakieś badania robiłeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
żadnych badań nie robiłem. To dopiero od środy mi sie przytrafia. Ciekawi mnie jutrzejszy trening czy dalej to samo będzie czy wszystko będzie w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Może spróbuj jutro przed treningiem opuścić jednorazowo suple i obserwuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
jutro zrobie tak jak zawsze tylko z dłuższa przerwą między posiłkiem a treningiem, jak to nie pomoże to nastepny raz opuszcze suple. Będe kombinował az dojde co jest przyczyną. Dzięki krzykacz za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Tylko pamiętaj - 30 minut wstecz czas posiłku i supli przed treningiem
I spróbuj jeszcze może jakiś lżejszy posiłek,spróbuj także rozdrobnić posiłek tak bardzo jak się da(np pokrój mięso na jeszcze drobniejsze kawałki) oraz postaraj się skupić na jak najdokładniejszym przeżuciu pokarmu.Może to trochę wydłuży czas posiłku ale jeśli to ma pomóc w uzyskaniu nieocenionego komfortu podczas siadów lub MC to chyba warto
Może jeszcze takie drugorzędne porady - usiądź sobie na spokojnie( nie jedz na stojąco),nie zajmuj się niczym innym poza jedzeniem.Po jedzeniu poleż chwilę na kanapie.Jeżeli masz możliwość,kup sobie korzeń imbiru,pokrój go w cieniutkie paseczki i po posiłku pogryzaj sobie taki jeden pasek.Aha - ponieważ imbir ma ostry smak,warto paski imbiru przed takim użyciem pomoczyć przez 24h w wodzie.Wtedy ostry smak obgaśnie trochę
Dobra...spadam na trening bo dziś przysiady

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aparat ortodontyczny-lingwalny

Następny temat

Żółta skóra

WHEY premium