SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bół żołądka podczas ćwiczeń

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
Witam. Co do mojego problemu to mniej więcej tak wygląda: podczas bardzo intesywnego treningu tzn kiedy wykonuje ćwiczenia które bardzo mocno męczą organizm takie jak martwy ciąg, przysiady ze sztangą, zawsze potem boli mnie żołądek.
W czoraj na treningu jak ćwiczyłem nogi to normalnie myslałem że pawia puszcze. nie wiem co jest grane i co może byc przyczyną tego stanu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
właśnie wrócilem z treningu, tak jak w sobote miałem nogi i kaptury. Normalnie kapa zas sie ta dolegliwośc pojawiła. Po pierwszym ćwiczeniu tzn przysiadach zas zaczął mnie napindalac żołądek ale nie az tak bardzo jak w zeszłą sobote.
Połozyłem sie na ławeczke na 2 min i troche przestało, ale potem jak zaś robiłem następne ćwiczenie to ta samo było mi nie dobrze tylko że juz nie tak intesywnie o odczuwałem.
Czy może miec na to wpływ że w soboty ćwicze tak o 12, w tyg tzn pon, sr pt chodze tak gdzies koło 17.
Dodam że przy tym bólu odczuwam smak nitro. Teraz tak przemyslałem, bo miałem jeszcze przyszly tydzień pociągnąc jeszcze na nitro ale uznałem że chyba te nitro mi nie słuzy chodz przez pierwsze 4 tyg brania nitro nic nie było wręcz super efekty były potem zaczęły sie kłopoty żołądkowe. No i od przyszłego tyg robie sobie tydzien regeneracji. Teraz obmyślam przyszly trening, no i trza by se jakis nastepny cykl zapodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
moze jesz zbyt obfity posiłek przed treningiem i za mało czasu upływa od tego posiłku do treningu?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
co do posiłku przetreningowego to nie jest obfity. Dodam że tak mi sie dzieje od paru treningów, i nie wiem co jest przyczyną.
Biore białko i gainera wg braków w diecie,
dt:
rano reactor pro 7 tabs, przed treningiem 15g nitroII, po treningu 7 tabs reactor pro
dnt
rano 15g nitroII
w poże treningu 7 tabs reactora

Może cosik z nitro jest. Z dnia na dzień coraz gorzej pije mi sie nitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Wiesz co...ja miałem podobny problem ale udało mi się go wyeliminować.Nie biorę co prawda Nitro ale White Flood - taki NO-booster bez kreatyny
Problem polegał na tym że kiedy odstęp między posiłkiem przedtreningowym a wypiciem porcji WF i rozpoczęciem treningu był niewystarczający to bolał mnie okrutnie żołądek i w ogóle jakiś zamulony byłem. Teraz robię tak:
2h przed rozpoczęciem treningu KOŃCZĘ posiłek i zaraz po tym niewielka porcja białka - wedle braków w diecie
1h przed rozpoczęciem treningu piję WF zmieszane z 50g dextrozy/maltodekstryny
Dopiero wtedy ćwiczy mi się dobrze - czuję działanie boostera,mam lekki żołądek i żadnych nieprzyjemności po czy w czasie treningu.
Może spróbuj po prostu te wszystkie przedtreningowe sprawy przesunąć wstecz o 30 minut
Życzę zdrówka!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
ja zawsze robiłem tak samo i nigdy mi sie tak nie działo tylko ostatnio takie dolegliwości mnie spotkały.
30 min po zjedzeniu posiłku bralem porcje nitro odczekiwałem 30 - 40 min i siłka. Zobacze jak będzie jutro. Jeżeli zas sie powtórzu to samo to zrobie sobie dłuższa przerwe między posikiem a porcja nitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Spróbuj - nie zaszkodzi spróbować.Na wszelki wypadek sprawdź jeszcze daty ważności swoich supli i składników diety - tu też zdarzają się dziwne rzeczy.Zwłaszcza nabiał i mięso

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
spóbuje jeść jedzenie szybko strawne,warzywa, owoce lekkie żarcie przez tydzień i zobacz jak nie pomoże to musisz przerwać ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
co do składników mojej diety to wszystko kupuje co pare dni tak wiec nie ma mowy. Chociaz może cycek mi się trafił jakis felerny i dlatego podczas treningu mam taki problem. Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Któryś z supli bierzesz pierwszy raz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
nitro i reactor. A to miało by jakies znaczenie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Może mieć. Ja np po niektórych miałem rozwolnienia i ból w bebechach i musiałeś odstawić i teraz ich unikam.

Zrób prosty test - jesz teraz i na kilka dni odstaw te suple - jeśli przejdzie przyczyna będzie jasna, jeśli nie pozostaną inne aspekty do rozpatrzenia.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aparat ortodontyczny-lingwalny

Następny temat

Żółta skóra

WHEY premium