Aaron Reed jest zawodowym kulturystą i byłym wrestlerem WWE z Tampy na Florydzie. Przy wzroście 200,5 cm jest on jednym z najwyższych kulturystów na świecie. Szukając inspiracji od swojego idola Arnolda Schwarzeneggera, Aaron odniósł sukces jako zawodowy zapaśnik oraz kulturysta. Wygrywał m. in. podczas NPC 2001 Mr. Teen Colorado, NPC 2010 State State Super Heavy Weight i 2011 NPC Orlando Metropolitan Men's Physique. Jest również autorem książki o żywieniu i zdrowym stylu życia.

Jednak życie Aarona nie zawsze było usłane różami. Gdy był dzieckiem zdiagnozowano u niego białaczkę, a później zapalenie wątroby. Na szczęście udało mu się pokonać choroby i żyć pełnią życia. Pochodzący z rodziny o sportowym pochodzeniu, Aaron zaczął podążać ich śladem od najmłodszych lat. Już w wieku w wieku 12 lat rozpoczął swoją przygodę z fitnessem. Szybko zauważył postęp w swojej sile i wielkości. Na początku swojej przygody z siłownią Aaron popełnił wiele błędów. Trenował zbyt intensywnie i nie pilnował diety. Zmieniło się to jednak z upływem czasu - powoli zaczął zwracać większą uwagę na odżywianie, a także częstotliwość treningu.

Po ukończeniu szkoły średniej Aaron zapragnął zawalczyć na scenie. Jego debiut nastąpił w 2001 roku, gdzie zdobył tytuł NPC Mr. Teen Colorado. Rok po swoim pierwszym zwycięstwie na scenie, Aaron ponownie odniósł sukces. Tym razem wygrał konkurs NPC Rocky Mountain w 2002 roku w kategorii superciężkiej. Następnie poświęcił dwa lata na to, aby udoskonalić swoją sylwetkę i aby powrócić w najlepszej formie swojego życia. Jego powrót był niesamowity przy wzroście 200,5 cm i wadze 140 kg, Aaron zmiażdżył konkurencję podczas pokazu NPC w Steele City w 2005 roku, zdobywając tytuł Super Heavyweight Champion. Po tej wygranej Aaron wycofał się z kulturystyki i skupił się na zapasach.

W sierpniu 2009 roku został profesjonalnym wrestlerem, podpisując kontrakt z WWE. Jego kariera w zapasach nie trwała jednak długo - po jednej z walk Aaron odkrył, że ma zapalenie wątroby. Na szczęście szybko wyzdrowiał i w 2010 roku wrócił do kulturystyki. Po tak długiej nieobecności zaskoczył wszystkich zajmując pierwsze miejsce. Jednak 2011 rok zaczął się źle dla Amerykanina. Zajął 10 miejsce na Mistrzostwach NPC w USA, tracąc swoją szansę na wygranie Pro Card. Jednak nie pozwolił, aby wpłynęło to na jego późniejsze wyniki. Wrócił kilka miesięcy później, wygrywając NPC Orlando Metropolitan Championship 2011. To zwycięstwo sprawiło, że stał się najwyższym kulturystą, który wygrał zawody w Men's Physique.

W 2013 roku Aaron zaangażował się w coaching w zakresie pisania i odżywiania. Opublikował własną książkę na temat diety i stylu życia, a przy okazji stał się ekspertem od żywienia. Obecnie dzieli się ze swoimi fanami poradami związanymi z fitnessem i motywuje ich do pokonywania przeszkód w ich życiu - tak jak on.

Trening Aarona trwa 1-2 godziny. Uważa, że spędzanie ​​więcej czasu na siłowni to marnotrawstwo. Aaron spożywa te same produkty przez cały rok. Pilnuje stałej pory posiłków, a właściwie je “co do minuty”. Jego waga nieznacznie waha się w ciągu roku, w zależności od priorytetów sylwetkowych. Spożycie białka waha się w granicach 350-400 gramów dziennie. Jeśli ma on ochotę na coś słodkiego, zwykle spożywa jakiś owoc. Aaron Reed przeszedł przez kilka trudnych chwil w swoim życiu. Najpierw stanął w obliczu okropnej choroby- białaczki, a później zdiagnozowano u niego zapalenie wątroby. Nie tylko wyszedł zwycięsko z obu chorób, ale także odniósł sukces jako kulturysta, zapaśnik i trener. Niektórzy rezygnują ze spełniania swoich marzeń, jeśli stają w obliczu takiej sytuacji, ale Aaron Reed tego nie zrobił. Jego historia pokazuje, że nie należy się poddawać w trudnych chwilach. Jego sylwetka robi wrażenie, prawda?

Komentarze (2)
RPS1990

Na tym filmiku z zawodów wygląda podobnie pod względem sylwetki do zawodników z lat 60 i 70 XX wieku, krótko mówiąc wygląda świetnie.

0
domosos

Wysoki jest to trudno mu będzie budować masę, mzoe dlatego ma fajną sylwetkę bo masa się musiała na całe ciało rozłożyć

0