Magdalena Kaleta i Mariusz Wróbel

Narzeczeni mieszkają we Wrocławiu. Oboje są trenerami personalnymi. Magda jest Mistrzynią Polski w kategorii bikini fitness do 168 cm, a Mariusz trenuje boks i wspiera swoją partnerkę podczas każdych zawodów. Magdalenie można tylko zazdrościć takiego partnera!

Marta Banasik i Tomasz Słodkiewicz

Marta i Tomasz są trenerami personalnymi w Gdańsku. Tomasz oświadczył się swojej ukochanej podczas dekoracji Mistrzostw Polski w Kielcach w 2015 r., gdzie zdobył złoty medal. Chociaż od zaręczyn minęły już 2 lata, na razie o ślubie nic nie wspominają. Nie ma na co czekać, bo zaręczyny się przeterminują i Tomek będzie musiał ponownie oświadczyć się na scenie najlepiej międzynarodowej. Ważny jest progres nie tylko w sylwetce.

Sylwia Szostak i Akop Szostak

Jedna z bardziej popularnych i barwnych par w świecie fitnessu. Mieszkają w Warszawie i są trenerami personalnymi. Akop i Sylwia poznali się na szkoleniu. To była miłość od pierwszego wejrzenia! W styczniu obchodzili 3 rocznicę ślubu. Niebawem wystartują na scenie, ponoć na tych samych zawodach. Czyżby w parze?

Agnieszka Andrzejewska i Bartłomiej Chybowski

Para mieszka w Szczecinie, gdzie oprócz pracy w branży fitness Agnieszka jest nauczycielką wf-u w szkole. Razem z dobrze rozpoczynającym się startem jako fit model Agnieszka nie tylko znalazła się w finale i pomimo, że nie zdobyła I miejsca, to wygrała nową miłość u boku Bartłomieja Chybowskiego. Od tamtego momentu są nierozłączni i miejmy nadzieję, że nie wpłynie to na formę Agnieszki i niebawem znowu zobaczymy ją na scenie. Obecnie wspiera swojego partnera podczas jego startów w sezonie 2017 r.

 

 

Jeżeli nie znaleźliście się w naszej galerii, nie martwcie się! Już wkrótce kolejne newsy.

 

 

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (0)