SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

androX 25mg biosira

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Na antku nie chodzi o zrobienie szybkiej masy tylko UTRZYMANIE jej potem. To jest najważniejsze.

Swoją drogą na tą masę ciała masz niezły bebzon, ja ważąc parę kilo więcej mam około 40cm w łapie i 68 cm w tali

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2012-11-19 22:37:13

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
trzeba obalić mit mówiący jednak ,że na tym środku zrobi się mega masę jak się trzyma rzetelnie miskę to ubicie mięśnie nawet żyłki sie pokazują i pompa i siła jest na dobrym poziomie, ale na pewno nie żadne przyrosty rzędu 8-10 kilo jak to pisze się czasem chyba ,ze kebab na śniadanie i pizza na kolację to ewentualnie

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2012-11-19 22:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669698
po pierwsze załóż swój temat,po drugie w najważniejszym polu dieta nie ma nic,czyli diety brak i tutaj jest wina twoich słabych wymiarów,saa tego nie zmienią.Nie jesz nie rośniesz prosta sprawa.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
nie mam brzucha mam plaski tylko jestem szeroki ;) a jak mam po prostu brac ten srodek , ja biore 1 tab dziennie , czy to wystarcza? czy za mało czy za dużo i ile przytyć mogę na tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669698
to nie jest środek dla początkujących,nie masz diety.Rób jak chcesz jesteś pełnoletni,skoro nie trafiają do ciebie argumenty,ile przytyjesz juz ci piszę kilka kilo z czego bedzie to 90% wody,która zleci po cyklu i wrócisz do stanu wyjściowego przed cyklem ze swoją wiedzą.życie jest brutalne,tak więc napisałem ci w prosty sposób jak to będzie wygladać,zabierasz się od niewłasciwej strony do tego i tak się to skończy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
lodzianin1
ile przytyjesz juz ci piszę kilka kilo z czego bedzie to 90% wody,która zleci po cyklu i wrócisz do stanu wyjściowego przed cyklem ze swoją wiedzą.


To i tak jeszcze dobry scenariusz, jeśli antek zdąży Cię przyblokować i nie zastosujesz odpowiedniej terapii po nim, to zleci nie tylko to co zdobyłeś na cyklu ale też wcześniej wypracowane mięsko

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
kazdy inaczej mowi... nie wiele to wszystko mi pomogło , niech jedna osoba się wypowie konkretna ... Czy jedna tabletka dziennie czy 2 czy 5... ile bo nie wiem bo biorę 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Dawno się nie wypowiadałeś 8x8, ale nic ze swojej błyskotliwości nie straciłeś A Ty suchy odpuść tego antka, póki jeszcze czas....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
suchy-pro
kazdy inaczej mowi... nie wiele to wszystko mi pomogło , niech jedna osoba się wypowie konkretna ... Czy jedna tabletka dziennie czy 2 czy 5... ile bo nie wiem bo biorę 1.


w Twoim wypadku 0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

laboratorium...

Następny temat

prohormon

WHEY premium