SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anadrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
lodzianin1 ,słyszałeś o takim środku jak Gonapeptyl ? podobno walisz w brzuch 2 strzaly i odblokowany jesteś ,chłop od trójboju siłowego mi to przewijał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94545 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
nie teraz trochę czytam,ale nie jestem do końca przekonany z netu--



Możliwe skutki uboczne
U kobiet mogą wystąpić:bóle głowy, piersi, drażliwość, nudności, obniżenie nastroju, uczucie zmęczenia, uderzenia gorąca, suchość pochwy, plamienia lub krwawienia, nieznaczne zmniejszenie masy kostnej (spowodowane zmniejszeniem estrogenów), zaostrzenie objawów rozrostu błony śluzowej macicy, przyrost masy ciała; podczas leczenia ustają krwawienia miesiączkowe. U mężczyzn: uderzenia gorąca, zanik jąder, impotencja, osłabienie libido, przerost gruczołów piersiowych, utrata owłosienia na klatce piersiowej i kończynach, zaburzenia snu, zaostrzenie objawów ze strony ukladu moczowego, ból kości, pleców, osłabienie, zaburzenia czucia obwodowego. U dzieci reakcje nadwrażliwości, ból, zaczerwienienie, miejscowe stany zapalne w miejscu podania.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
podobno nie trzeba nic innego do odbloku ,trójboiści z tym zaczynają lecieć....i działa tak jak należy,testy robili i wychodziło wszystko git...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94545 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
nie mam zdania,nie stosowałem bedzie trzeba się temu przyjrzeć tylko czy to całą oś odblokuję ? bo coś mi tutaj nie lezy w tych opisach za bardzo.Lecz nie neguję bo nie znam tego i nie znam osób które to stosowały.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
lodzianin-myostatin mówi ci coś ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
ja lece tego antka ale myśle dorzucić to ,chłop wali u nas na silowni i jest zwierz okrutny ,linka zucam o co mi chodzi http://www.superiorpeptide.com/myostatin-propeptide 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
To inhibitor miostatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
-tak mysle, chłop wali to z hgh i insuliną -bezczelnie ,a porobiony jest strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Moim zdaniem to już przesada, ale na pewno robi robote. Ale do czego to kurvva doszło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
lodzianin mistrzu doradz coś ,polecialem pierwszą część cyklu antek na kicka a potem 16 tygodni deka z mixem 500deki 750mixa czas na most ale myostatina przyleciala i myśle 4 tygodnie myostatine i normalnie 250mixa jako most i po tym zostanie 4 miesiace do zawodów dokladnie są 22 marca (w Holandii , rzeby nikt nie doj**a. że pajacuje coś tu jak łeb)i przez te 4 miesiące chce polecieć najpierw 2 miechy cypionat 750mg/w z parabolan 300mg/w (ta hexa z balkan pharmaceutical)a potem 2 miechy wino strzaly z trenem acetate i prop do samych zawodów -pomysł z dupy?zamawiać wontrobe i nerke:D czy jak to widzisz ? wczesniej mial być boldek do drógiej czaści cyklu ale nie bedzie .Waga 110kg po myostatine pewnie pujdzie wiecej ,ale po moscie redukcja do 100kg, t3 do tego zapomnialem dodac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy w sypialni

Następny temat

trening 2 razy w tyg??

WHEY premium