SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy Fitmaxa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SONBATY ?Koelbel wydaje też gazetke GUT IN FORM....
wyjeżdżam dzisiaj na długi weekend,jak wróce to mam nadzieje że jeszcze będziesz na forum,bo miałbym pare pytań.narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
A co myślisz o kreatynie fitmaxa?Jest stosunkowo tania ale nie wiem czy warta zainteresowania.Masz soga za te powyższe odpowiedzi.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Obejrzałem stronkę, oczywiście na tej podstwie niewiele można stwierdzić, najwyżej to, że ceny są nieziemskie. Droższe nawet od Weidera, którego produkty (te z Haleko) są tam przedstawione. 99 DM za 500g kreatyny? Choćby to była najlepsza firma na świecie to bym nie zapłacił. A na pewno nie jest. Jeśli chodzi o białka, gainery czy inne suplementy to przede wszystkim trzeba umieć czytać etykiety. Jestem przekonany że odżywka zawierająca 80% białka jaja Olimpa nie jest gorsza od 80% białka jaja Universala. Ale w przypadku mieszanek mogą być różnice i ciężko stwierdzić które są lepsze. . Ja też nie jestem alfą i omegą, nie znam wszystkich firm i wszystkich produktów. Ale cały czas się uczę i jestem otwarty na nowe wiadomości. Co do urządzenia Powerman 3 to pamiętam, że jakieś 8 lat temu pełno tego było w gazetach. To był taki kombajn wielofunkcyjny który w 30 dni miał z chuderlaka zrobić Schwarzeneggera. Ale oczywiście jak szybko się pojawił tak szybko zniknął.
Jeśli chodzi o kreatynę fitmaxa to uważam że jest przyzwoita, choć w tych kosztach wybrałbym Treca lub jakąś kreatynę z Czech jeśli masz taką możliwość.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć SONBATY ! zgadza się ceny nieziemskie , chociaż w sklepach w Niemczech troche taniej, ta firma miała w Elblągu firmowy sklep,nawet tam zamawiałem kiedyś,no ale tak czy inaczej z powodu tych cen to nie ma sensu.mam do Ciebie jeszcze pytanko ? chodzi mi o jakiegoś dobrego gainera,który dobrze się rozpuszcza w wodzie i nie jest mdły w smaku,o ile taki istnieje,i może wiesz kiedy będa aminokwasy Fitmaxa dostępne w sklepach?czy to już przeszłość? pozdrowionka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja też nie widziałem w hurtowni od dawna amino fitmaxa, ale myślę, że niedługo będą.
Gainerów jest u nas do wyboru do koloru. Najlepsze, moim zdaniem, to Ultimate Whey Gainer, Mega Massy Weidera, Super Mass 3200 Sport One, Mass 20 Scitec, Gainer 3600 MLO, Super Mass Professional hi-teca. Być może jest więcej bardzo dobrych, ale akurat te przyszły mi do głowy

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
dostalem poczta ulotki od TREC'a roznego rofdzaju suplementy mowisz ,ze ta firma jest dobra????
bo cenowo jest calkiem calkiem!!

co myslisz o peptydzie glutaminy z TREC'a?????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli chodzi o treca to moje zdnie jest takie:
obydwie kreatyny o.k.
serwatka (koncentrat 80%) w porządku tylko bezsmakowa i podobno nie za ciekawa.
peptyd glutaminowy - badziew. Zresztą cena (85zł za 400g) mówi sama za siebie. Bezczelnie twierdzą w reklamach że peptyd jest najlepszą formą glutaminy. Albo nie znają się na rzeczy, albo zwyczajnie kłamią.
Ogólnie, poza peptydem reszta jest w porządku.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
tak do wczesniejszego..

olimp system protein80.. << o tym pisales,ze ma soje??

Skład: Koncentrat białek serwatkowych /60% udziału białek/, ultrafiltrowane białko jaja /40% udziału białek/,

tak mnei zmrozilo jak to przeczytalem .. od razu nurek i do opakowania.. :D.. nie wierze w to jednak ... soja w provit85.. ok.. ale w ssytemienie.. ;>... ale mooooge sie mylic ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jestes mistrzem swiata...


odswierzyc temat z przed 6 lat

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BODYMAX wyciąg z żen-szenia

Następny temat

Jak naprawdę działa HMB?

WHEY premium