SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ale jaja !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
a nic już

Zmieniony przez - mjś w dniu 2007-03-15 18:53:51

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
polowa robila w tym wieku cykle na metce i zyja:DDDD wiec nic mu po tym nie bedzie bez jaj...

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7167
mogli sie zbic na jakas dyche wagi przed meczem to by im napewno na lepsze wyszlo

walisz w klimfe?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
z choinki wiesz.... kazdy ma swoj rozum wolny kraj nie?

Twoja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc mojego dzieciaka.
Nic nie kapujesz - nauczyciel to zawod zaufania spolecznego. Ja oddaje swoje dzieci pod opieka nauczyciela i wtedy on jest za nie odpowiedzialny.
Nigdy w zyciu nie przyszloby mi do glowy zaproponowac jakies dragi nawet osobie doroslej. Jedni maja silna psychike, inni slaba.
A stymulanty, nawet jesli wydaja sie niewinne, to koduja sie w glowce na dlugie lata.
Nogi z dupy bym s****ielowi powyrywal!

P.S.
Uwazasz, ze cpun jest wolnym czlowiekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
'Uwazasz, ze cpun jest wolnym czlowiekiem?' to samo mozna powiedziec o palaczach,pijakach,komputerowacach....koxach..... i wszystkich tych kturzy dali sie zlapac w siec uzaleznienia

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
to samo mozna powiedziec o palaczach,pijakach,komputerowacach....koxach.

Dokladnie. Wszystkie te kategorie zaliczam do cpunow.
Alkohol i papierosy to jedne z silniej uzalezniajacych srodkow.
Dodatkowo alkohol jest jednym z nielicznych (jesli nie jedynym), ktorego gwaltowne odstawienie moze prowadzic do smierci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
wypraszam sobie zeby mnie jakis nieudacznik od cpuna wyzywal
do kiosku po nowa pani domu i czytac viktorku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
wypraszam sobie zeby mnie jakis nieudacznik od cpuna wyzywal

Gdziez bym smial! Stwierdzam tylko fakty:)

do kiosku po nowa pani domu i czytac viktorku

A Ty jak masz problem, to napisz do Kasi z BRAVO ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Tussi mozna stosowac w roznych dyscyplnach sportu, ogolnie poprawia koncentracje i wydolnosc.

Tak sie zastanawialem czy mzoe nie skonczyc z browarzeniem, ale jak sie dzis dowiedzialem ze to grozi smercia to jutro ide znowu na piwo

Zmieniony przez - kooks w dniu 2007-03-16 02:00:36

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
że mogą narażać swoje życie - alarmuje "Dziennik Łódzki".

rofl! kazdy je naraza wychodzac na dwor, idac po chodniku wzdluz pasma ulicy, przechodzac pod zabudowaniami, rodzac sie.. a ze "dzieci"(bo juz nie takie dzieci, w gimnazjum czlowiek juz ogarnia co sie dzieje, juz mozg rejestruje O_O) byly taki matolami i nie czuly nawet ze sa wyklepane przez efedryne, pomijajac cel spozywania specyfiku.. zal.

Nic nie kapujesz - nauczyciel to zawod zaufania spolecznego. Ja oddaje swoje dzieci pod opieka nauczyciela i wtedy on jest za nie odpowiedzialny.
otoz to. Niemniej jednak nic to nowego, codziennosc, a to ze tak to naglosnili.. jedyny sposob zeby zapobiec tego typu sprawom.

a swoja droga.. ciekawie to musialo wygladac.. druzyna ucpanych gimnazjalistow grajacych w siatke bedacych jednoczescnie mocno zaangazowanymi w rozgrywke...

Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2007-03-16 03:08:41

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść prolo ... 2 pytanka..

Następny temat

Doradźcie: winko EAP 100mg c2d czy 50mg cd

WHEY premium