SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agresja ? wpadnij

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Ja osobiście staram się być spokojny ale czasem bywa tak że sam kogoś specjalnie prowokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
ogolnie uwazam sie czlowieka nadwyraz spokojnego i ciezko mnie wyprowadzic z rownagi ale czasem po wypiciu wiekszej ilosci naszego narodowego trunku zdarza mi sie wlaczyc tryb "night warrior" z czego wcale nie jestem zadowolny i na trzezwo lub po innych wynalazkach wogole mi sie on nie uaktywnia.
dlatego wodeczke staram sie pic rzadko i w malych ilosciach
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
McGriff data urodzenia: 2001 No tak w twoim wieku ludzie faktcyznie maja dziwne potrzeby...----> A co do tematu, to tez raczej z tych spokojnych (do czasu) jestem...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Fajnie wiedzieć ze sie urodziłem w 2001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No tak w profilu. Przeciez nie sprawdzalem... ---->

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
u mnie jest podobnie, od kiedy trenuje jestem spokojniejszy, zadko kiedy mam ochote komuś wp******c, a nawet jak mam to potrafie nad tym panować
wg mnie lepiej sie wyżyć na treningu niż na ulicy (wpadłem na to zaczynając trenować ... )pozdro

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
cześć wszystkim ja też jestem spokojny(aż za bardzo)cięrzko mnie w****..... miałem tyle sytułacji ale pytanie po co ????????????

walot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
taaaaa tylko pytanie po co pojawia sie dopiero ....... własnie mądry polak po szkodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
to nie jest nic strasznego byc nerwowym po poijaku, na manie wystarczy ze sie ktos zle popatrzy to juz go biore pod uwage, a jak mnie z bara pociagnie to juz po ptakach, i nie patzre czy duzy czy nie, tzn znam pare osob z widzenia(nie osobiscie) do ktorych bym w zyciu nie przydymil, ale jest ich stosunkowo nie duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 444
siwek taki jestes pewny ze tylko siniaki? a co zrobisz jak jedyneczki kiedys poleca? zaloze sie ze zaczalbys unikac bezsensownych bojek

Rickson Gracie: "...I am afraid of everything"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

noz do rzucania

Następny temat

13.02 MP południowej

WHEY premium