SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

the best jablczan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
mam pytanie, chciałem zacząć brać jabłczan, doradzono mi żebym kupił san cubed ale nigdzie go nie moge odszukać (oblecialem wszystkie sklepy w krk i nie ma, w necie tez wszedzie brak) chcialem zapytac czy to dobry wybor i jak bardzo rozni sie np. od jablczanow olimpa czy treca. Chodzi mi o jablczan a nie stack. Szukam najlepszego wyboru.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
fakt cena dobra ;) ale co do tego mleka i jabłczanu to czy trzeba robić jakiś odstęp pomiędzy jednym a drugim? np. pomiędzy mass'em z mlekiem a porcją jabłczanu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cubed wspominam bardzo pozytywnie, produkt warty ceny. jak jestes zainteresowany to dam ci na priv namiar na sklep, ktory tym handluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
jasne, ja znalazlem niby jakis ale niepewny moim zdaniem. i mam prosbe, jezeli cos wiecie o ww produktach to piszcie plizzz. Chce wydac na ten jablczan do 90 zl. max i nie wiem co wybrac, kazda opinia sie przyda. z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
Ja osobiscie mogę Ci polecić M3 BX, tani- średnio wychodzi 50 zeta za 250 kapsów,i do tego jakiś transport musisz dokupić.
Pozdrawiam

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
wydaje mi sie ze najtaniej wychodzi teraz jablczan olimpu, opakowanie 300 mega kaps - 67 zl + przesylka. zrodlo ---> sfd.pl oferta specjalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak czysty jabłczan, to nie ma różnicy
i nie ma sensu przepłacać, kupując cubed...taka prawda
najkorzystniej ekonomicznie tcm mega caps olimp'u
w promocji oferty specjalnej jest też tanio m3 biogenix'a
niedrogi też jest jabłczan hi tec'a
za kasę wydaną na cubed, możesz już kupić jakiś stack oparty o jabłczan, jak chociażby cell pump albo reactor pro 3 trec'a

Zmieniony przez - emenems w dniu 2006-03-25 22:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
a jak się nazywa jabłczan hi -tec'a? bo nigdy nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
i jeszcze mam takie pytanko odnosnie mega caps'ów olimpu, czy to da się przełknąć? nigdy nie miałem i nie wiem jakie to duże, nie chcę skończyć dławiąc się jabłczanem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
da sie.
z jabłek polecam storm w staku.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
M3 z Biogenixa.
cena/jakośc ok.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
ja osobiście polecam reactora z treca, z efektów jestem bardzo zadowolony )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do HMB - redukcja

Następny temat

boks-czy mozna suple?

WHEY premium