SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"na czczo rano" to pojecie względne? Johimbina.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Zauważyłem coś ciekawego, przynajmniej dla mnie. Otóż od kilku dni mój ostatni posiłek przed pójściem spać jest kalorycznie circa dwukrotnie skromniejszy niż wcześniej. Na drugi dzień rano na czczo z kolei działanie johimbiny jest o wiele silniejsze, nawet sajdy są które osobiście bardzo sobie cenię. Czy to możliwe, że po obfitym posiłku wieczorno - nocnym na drugi dzień rano we krwi może być jeszcze sporo insuliny?

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Celem byłoby maksymalne obniżenie poziomu insuliny (uważam, że wciąż obecnej po wieczornym posiłku) poprzez np. 20 minut umiarkowanej jazdy na stacjonarnym, zanim zażyję johimbinę i wypije kawę, odczekam i zrobię właściwe kardio.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Zauwazylem podobna zależność przy ghrp, jeżeli wieczorem nie jem przed samym snem jakiegoś potężnego posiłku, to z rana ghrp wkręca się praktycznie od razu po strzale, natomiast gdy najedzony na noc konkretnie to jest to opóźnione, lub odczuwalnie słabsze, z czego można wnioskować ze tak insulina może byc jesscze we krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dokąłdnie dlatego nawet wyniki badań sie robi na czczo by nie było zakłamań i są zalecenia by się nie obaidać dzien wczesniej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Autorze skoro działanie insuliny hamuje działanie johimbiny, duża ilość insy ograniczać będzie działanie joszki, a ty czujesz że rano joszka działa na Ciebie dużo bardziej silnie to skąd wnioski że insuliny w twoim ciele jest dużo? Nie miało by to pokrycia z tym co sądzi się na temat suplementacji joszka z dala od posiłków obfitujących w węglowodany. Mało tego jeżeli by tak było to zdecydowanie lepsza opcja byłoby walnąć sobie porcje joskzi z porcja carbo które by działało jako katalizator dla johimbiny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
Autorze skoro działanie insuliny hamuje działanie johimbiny, duża ilość insy ograniczać będzie działanie joszki, a ty czujesz że rano joszka działa na Ciebie dużo bardziej silnie to skąd wnioski że insuliny w twoim ciele jest dużo?

Przekazałem coś innego a mianowicie że działanie johimbiny rano jest silniejsze jeżeli ostatni posiłek ostatniego wieczoru / nocy był stosunkowo nisko kaloryczny niż gdy był bardziej kaloryczny. Innymi słowy, na czczo rano insulina wciąż krąży a jest jej tym więcej im bardziej kaloroyczny posiłek wieczorny był a może im później został spożyty.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
A dzisiaj się konkretniej przegłodzę wieczorem.... IT IS GONNA TO BE FUN TOMORROW MORNING!!!

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ogolnie rano poprzez wysoki poziom kortyzolu w organizmie wrazliwosc insulinowa tkanek potrafi byc dosc niska stad m.in. trend, ktory zaleca aby pierwsze posilki z rana byly bialkowo tluszczowe i tak tez postepuje wiekszosc trenujacych osob, jednak nie mowie, ze jest to jedyna sluszna droga bo sa tez osoby ktore spozywaja wegle z rana i maja sie dobrze
to normalne, ze bez spozywania posilku przez okres 6-8 godzin w zaleznosci od tego jak kto dlugo spi cialo bedzie szybciej i efektywniej wchłaniało poszczegolmne substancje, nie ma tutaj magii po prostu w ciagu dnia nie mamy nigdy pustego zoladka, aby suple dzialaly tak szybko, podobnie jest chocby z kofeina czy beta-alanina ktora na zcczo potrafi mocniej smyrac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Mnie cały czas rozchodzi się tylko o bycie na czczo rano po śnie ale jak napisałem, to ile i jak późno poprzedniego dnia przed snem zjemy, też wydaje się mieć nazajutrz rano znaczenie gdy zażyjemy johimbinę.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Innymi słowy, do zalecenia "Najlepiej przyjmować johimbinę rano na czczo" należałoby według mnie dodać "a posiłek wieczorny poprzedniego dnia nie powinien być zbyt obfity".

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Tylko widzisz to są Twoje spostrzeżenia i tobie służy tego typu działanie. Ja lubię zjeść przed snem posiłek białko plus wegle lepiej mi się wtedy śpi i regeneruje. Co więcej lepiej misnei ceiczy gdy zjem dobrze zbilansowana posiłek przed snem gdy trenuje na czczo. Nie zauważyłem by miało to wpływ na to jak działa suplementacja przyjęta na czczo. Chociaż musi ci z kolei przyznać rację że dużo lepiej mi się cwiczy gdy zjem 3h przed siłownia i na siłowni czuje lekki głód na żołądku niz mam iść bezpośrednio po posiłku lub w zbyt ktorkim odstępie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
Tylko widzisz to są Twoje spostrzeżenia i tobie służy tego typu działanie. Ja lubię zjeść przed snem posiłek białko plus wegle lepiej mi się wtedy śpi i regeneruje. Co więcej lepiej misnei ceiczy gdy zjem dobrze zbilansowana posiłek przed snem gdy trenuje na czczo.

To jest inna sprawa. Żeby więc się nie głodzić z wieczora, to czy rano jest sens poruszać się trochę jeszcze przed zażyciem johimbiny? Ile kilokalorii spalić zanim ją zażyję i zacznę ćwiczyć? 200 wystarczy? Bo ja różnicę w jej działaniu rano bezsprzecznie odczuwam w zależności od tego czy posiłek wieczorny był większy czy mniejszy, później czy wcześniej.


Zmieniony przez - ochotnik w dniu 2019-08-04 15:15:49

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer I białko

Następny temat

Witaminy dla Kobiety

WHEY premium