SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt: Mr & Ms SFD Team 2012

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
To czekamy....nocleg masz po programie gratis-wyśpisz się po zakończeniu sesji filmowej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Harnaśś -ma być Małecki a on czytał już co wypisywałeś o nim na K** oraz tak samo o SFD bardzo brzydko pisałes. Cytat jeden z wielu "malecki to konus, daj z nim spokoj, cwaniak taki ze hej nie lubie go, zawsze bedzie konusiatkiem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2974
1.Przyjadę pociągiem.
2.W Poznaniu będę około 14.00 na dworcu głównym PKP.
3.Z chęciom skorzystam z noclegu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
MasterMMM
1.Przyjadę pociągiem.
2.W Poznaniu będę około 14.00 na dworcu głównym PKP.
3.Z chęciom skorzystam z noclegu :)


oraz z kolacji, imprezy małej i śniadania

do zobaczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470158
Bull jest opcja przechowania ewentualnego żarcia gdzieś w lodówce, bo będę miał ze sobą parę pojemników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
myślę,ze nie będzie problemu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2401
no i co ze czytal? jest konusem przeciez wiec o co chodzi? no i cwaniak tez. czy ktos mu bronil to czytac? napisalem swoje zdanie i tyle, kazdy w dupe mu wchodzil nie bedzie przeciez. mam rozumiec bull ze mam sie bac? czy cos w tym stylu? uznac to za grozbe? bo napisalem ze jest konusem i cwaniak %)??

a o sfd co takiego pisalem? bo to to chyba wymyslone, nie mam nic do sasiednich for, wiec oswiec mnie bo moge nie pamiec.

nie musze wcale przyjezdzac wyrazilem tylko dobre checi, skoro tak bardzo SFD mnie nie chce, spoko przeciez sie nie obraze hehe.

Zmieniony przez - Harnaśś w dniu 2012-12-31 20:09:20

XXL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
bać to się można duchów w przedszkolu, chodziło mi raczej o nie fortunne sformułowania i możliwy dyskomfort w relacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2401
moze na zywo bedzie inaczej sie zachowywal niz na forum K** w wypowiedziach. powiedz mi z tym sfd co takiego pisalem bo nie moge przypomniec.

XXL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odcinek 4-Trening z Karolem Małeckim-Łydki

Następny temat

Odcinek 5: Trening z Karolem Małeckim-Barki

WHEY premium