SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i brak siły

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie,
mam pytanie czy to jest normalne, że na redukcji brakuje mi siły podczas ćwiczeń ?
Biorę ThermoStim, L-Karnityne, BCAA i białko, w ciągu 2,5 miesiąca spaliłem 10kg (aktualnie waże 90kg i mam 190cm, ) ale martwi mnie to, że praktycznie nic nie przybywa mi z tkanki mięśniowej i praktycznie poza redukcją nie widzę postępów pod względem siłowym.
Jakie tętno powinienem utrzymywać? Szczerze mówiąc, to szybko mi skacze i utrzymuję się na poziomie 175 ( w porywach do 180, mam 23 lata ) :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do siły i masy mięśniowej to się nie dziw że nie masz siły jesteś na redukcji dostarczasz mniej kalorii oganizmowi i on nie ma ochoty dzwigać ciężarów to samo z masą z deficytu kalorycznego nie zbudujesz masy prawdopodobne ze na redukcji trochę mięśni tez spadło a mniej mięśni to mniej siły.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Jak wyżej , nie da się jednocześnie redukować i robić masy. Na ujemnym bilansie mięsnie nie mają z czego czerpać energii więc nie chce się im ciężko pracować. 90kg i 190 cm to dobra waga, ile jeszcze chciałbys redukować?

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plamy

Następny temat

Nostolatka

WHEY premium