SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Pierwszy rok mezczyzny na SAA" L.Rea

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
za optymalną uważa sie okolo 3,5mg/kmc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
O*****, niech to jeszcze jakiś sezonowiec przeczyta to już będzie zonk. Najpierw bez odbloku, potem jakiś z dupy cykl, a na koniec w ****u saa, na dodatek meta 8 tyg. 4 i 5 tydzień 35mg ed. O ja piernicze. Już nie komentuje piramidki.
Ale dzięki za dobre chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
bieron l.rea dobrze wie ocb.nie na darmo jego ksiazki i artykuly sa znane na calym swiecie.
kim ty jestes zeby oceniac jego cykle?

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Kurde Księdzu, uspokój się. Ja nie chce w tym przypadku kogokolwiek pouczać. Ale chyba mogę wyrazić swoje zdanie, co myślę na temat tych dawek dla początkującego ? A może się mylę ?
Wiem, że jedni wierzą w piramidki, a inni nie. Ja się zaliczam do tych drugich i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
jak dla mnie to deca jest przereklamowana ....
przez dece to tylko miałem problemy moze nie z dd ale np brakiem libido wynikającym z wysokiego poziomu prolaktyny...
ogólnie po jednym z cyklów na dece nie mogłem dojść do siebie przez dobre pół roku...
teraz stawiam tylko na boldka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No. Widzę, że inni, bardziej doświadczeni też mają trochę inne zdanie. Dzięki flex1976 ! Ja też wolałbym bolda od deki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
oczywiscie ze mozesz wyrazic swoje zdanie,od tego wlasnie jest to forum.
nie dalem na koncu tego zdania,dlatego zle to odebrales.
nie ma co tu mowic o sezonowcach bo wogole saa nie sa dla nich.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No spoko, ale takie tematy powinny być zahasłowane chyba dla sezonowców, Bóg jeden wie czego oni tutaj się doczytają. Tyle dobrze, że niektórzy jeszcze biorą krete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
"jak dla mnie to deca jest przereklamowana ....
przez dece to tylko miałem problemy moze nie z dd ale np brakiem libido wynikającym z wysokiego poziomu prolaktyny... "


Dokladnie

Sam nawet po superce mialem problemy seksualne nawet dajac 2-3 razy wiecej tescia do nandro...
Jak widac nie kazdy organizm dobrze znosi ten srodek...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Ja tam lubie Deczke...stara,dobra i sprawdzona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Depo - Galenika

Następny temat

Dawki Prolongatum i omnadren 250

WHEY premium