SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Pierwszy rok mezczyzny na SAA" L.Rea

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
bilem na pierwszy raz np 50mg co 2 dni ,po 2 tygodniach zauwazylwm że nie wale konia kilka dni ,i tak bylo do konca cyklu lącznie z odblokiem .Czytalem duzo za nim odbylem 1 cykl ,o bloku nodrolonów tez czytalem i poczulem go bardzo dobrze .Problem mógl byc dlatego iz mam jak wyszlo z badania bardzo niski poziom testosteronu jesli nie zostaly pomylone wyniki(2,8 nmol/l)
od wczoraj bije npp plus prop ,zobaczymy jak teraz bedzie
pozdro

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Wygląd tego pana mówi sam za siebie. Na czysto można lepiej wyglądać i nie trzeba mieć doktoratu ze sterydologii.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
kolega bral podobnie

1-5 dd 200 mg

masa +6
sila 25 , płaska


po miechu spadl 1 kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
to jak bym bral 4 tygodnie deki po 200mg to by mnie nie zablokowalo??? albo w malym stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
"Nowicjusze, którzy mieli normalny poziom LH / FSH przed nandrolone badania wskazały średni spadek w LH / FSH tylko około 33% w dzień 21 i 39% w dzień 28. Dodatkowo w dzień 42 ( 2 tygodni po przerwie) LH / FSH poziom byli tylko 21% w ten sposób pokazywania pozytywnego skutku odbicia." A.Rea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
aha a ja k=juz niw jestem takim nowicjuszem bo juz bralem kilka razy ... nie duzo ale kilka razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
bo 2 razy bralem cykl deki z winstrolem i zjadlem 100 metki wiecco zmienia sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
nie bralem duzo bo tylko w malym cyklu po 5 amp deki wiec to nie bylo tak duzo... ale mi wystarczalo bp porzychodzilo zawsze 5kg masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
to nawet nie mysl ze 1-4 deka coś Ci da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
no ok... ale tez trzeba wziasc pod uwage ze cykl robilem tylko raz w roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Depo - Galenika

Następny temat

Dawki Prolongatum i omnadren 250

WHEY premium