SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare słów -zawsze można skasować :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5960
no to co z tego kubus no to napisz temat ostatnio irytuje mnie kiedy kazdy odbija sobie sogi po mimo ze nikt się zna na rzeczy... a moim zdaniem jezeli ktos np cwiczy te pół roku to mu się nalezy sog to co z tego ze nie cwiczy 10 lat i nie wyciska 150 kg przeciez nie daję dla kolesia 100 sogów... i bardzo dobrze ze 15 latkowie wklejają fotki bo jak juz bylo napisane bedzie super porównanie za kilka lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jabol hehe to nie bylo do Ciebie tylko do autora tematu;;]

Kubus to chyba ty tu czegos nie rozumiesz///

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
skoro forum nie przedszkole to powinienes byc na tyle dorosły zeby nie zakaldac bezsensownych tematow TEGO TYPU
To nie 'Album przeszłości - Auschwitz' tylko Galeria w której powinni być porządnie zrobieni kolesie,takie moje zdanie.
TRENING CZYNI MISTRZA NIE KAZDY JEST ODRAZU WIELKI !
Gdyby psy potrafiły obsługiwać internet (niebieskie potrafią ),to więcej by ich tu było niż ludzi,bo w tym dziale momentami więcej kości niż mięśni...
SA OSOBY TAKZE KTORE CHCA SCHUDNAC..!! KOBIETY KTORE CHCA MIEC WLASNIE SAME KOSCI!
POZATYM NAZWA SPORTOWE FORUM DYSKUSYJNE...NIE ZAWIERA WYRAZENIA ZE TYLKO DLA KOXOW A JEZELI BYS BYL TAK DOBRY TO ZOBACZ ZE SA OSOBY UPRAWIAJACE INNE SPORTY DZIEKI KTORYM NABIERAJA MIESNI <NIE JAKIS OLBRZYMICH> I CHCA SIE POCHAWLIC ZE BEZ SILOWNI TAK WYGLADAJA!

I MOIM SKROMNYM ZDANIEM UWAZAM ZE JEZELI NIE MASZ NIC SENSONWGEO DO POIWEDZENIA TO NIE ZAKLADAJ TAKICH TEMATOW! ALBO SWOJE ZALE ZGLOS DO JAKIEGOS MODA ! MOZE RAZEM STWORZYCIE SWIETNA IDEE - NIE DLA CHUDZIELCOW !!!
TO TYLE CO MAM DO POWIEDZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
malutka_k Ty se przed chwila zmieniłaś avatar ???

Jak chcesz to wrzuc te 2 z south parku i ta Wyspe do tematu z przerabianymi nickami to ci zrobie ze bedziesz miec takiego zmieniajacego sie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Popieram Klaudie w pelni, a kto ma inne zdanie ten w******l dostanie

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jabol ja tez chce:D:D

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-04-06 14:39:57

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5960


fajny piesek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
sa osoby ktore chca schudnac i pokazac kosci,ale tu sie dzieje odwrotnie,pokazuja sie chude ktore chca przytyc.

Nie kazdy jest od razu wielki,ja jestem malutki ( ) i dlatego nie pokazuje swoich zdjec. Co do porad,to odpowiedz na to co poprawic u kogos kto wazy 50-70kg i jest zapatrzony w kulturystyke jest jedna - WSZYSTKO.

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jabolcokk juz wczoraj zmienilam dizekuje za zmniejszenie takw ogole...tamte pierwsze z south parku dziwnie wyszlo a kenny rzadzi wiec go zatrzymalam hih...nie chcem zmieniajacgo sie bo w oczy daje hih
ale jak cos to sie zglosze

elvis ! mmmm dziekuje ,dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat, na poważnie po przerwie od stycznia

Następny temat

KONKURS - WALKA O PUCHAR "BODY-POWER 2007"

WHEY premium