SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirko CC Filipovic opuszcza Pride ;(

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
poczekajmy na oficjalna informacje.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
"The Ultimate Fighting Championship is expected to introduce Croatian heavyweight Mirko Filipovic"
troche tego nie rozumiem.UFC ogłosiło już oficjalnie pozyskanie Mirka czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2583
Uważam ze najrozsądniej poczekać na oficjalną wypowiedz. Może być na prawdę różnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2582
Mannik skad wziales to info?

Jestem ENDryu!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Już raz było na sherdogu, że się przeniósł. Pewny będę jak go zobaczę w oktagonie. Ciekawy jestem tylko, czy daliby mu od razu Tima, czy musiałby obić kilku nieszczęśników wcześniej.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
ludzie obudźcie się, PRIDE straciło Mirka, gostek ma już prawie zakontraktowaną walkę w lutym na gali UFC !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
ehh, no w sumie jakby na to nie patrzec to dobrze dla niego

w Pride czekala by go ciezka walka z Fedorem ktorej pewnie by nie wygral :P a w UFC zdobedzie pas i bedzie mogl odejsc jako nie pokonany i zarobic kase dobra;]

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1871
nieupraszczal bym tego az tak bardzo

z fedorem to wszystko kwestia walki - owszem rusek jest niepokonany ale to wszystko kwestia dnia i dyspozycji - noz widele sie skonczy vodka i co i dupa zbita :)

teraz zaczna sie spekulacje ze uciekl - ze jednak niebyl nr2 tylko 4 albo 8 bla bla bla :)przeszedl tam - gwarantuje ze jesli powalczy tam to rok dwa - i znow dostanie kontrakt od pride kwesita tylko czy utrzyma poziom

bo wielu pewnie sie zapieni ale wg mnie ufc jest niski - obecny lift up zafundowany przez dane moze to zmienic zobaczymy :) milo ze za 2-3 walki zobacyzmy rewazn herring vs crocop :) bo tych 2 panow bedzie na szczycie drabiny HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Jesli to zostanie na 100% potwierdzone, to jak dla mnie ciekawa informacja, osobiscie chetnie poogladam Mirka w UFC, co mial zrobic w Pride to juz zrobil, a teraz bedzie sobie wygrywal w UFC i watpie by mial tam choc jedna porazke^^;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
"gostek ma już prawie zakontraktowaną walkę"
to ma zakontraktowaną czy nie ma?? prawie to można mieć inne rzeczy
real_endry to info z któregoś linka powyżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy 2-letni kontrakt fedora z dse podpisany !

Następny temat

Ultimate Fight Night 8 - wyniki

WHEY premium