SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirko CC Filipovic opuszcza Pride ;(

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Jego największe osiągnięcie nadeszło we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to "Najlepszy zawodnik roku" zatrzymał Wanderleia Silvę i Josha Barnetta tej samej nocy zdobywając koronę GP."

Myślałem, ze to było tym roku

A CC się nie dziwię, Pride tęz podupada ostatnio, idzie tam gdzie więcej płacą

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Racja Marian - Sorry powinno być oczywiście TEGO roku (pisało Last september i się źle zasugerowałem). Te emocje :D:D:D:

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
racja,nie dziwota ze odchodzi skoro tam dostanie wiecej.No i w końcu w UFC ma dużo większe szanse by zostać upragnionym mistrzem HW.Fiodor by mu tak łatwo nie dał tego pasa a z Sylvią aż takich kłopotów mieć nie powinien...

Dziwie sie tyko jak to możliwe ze Pride odpuszcza takiego zawodnika jakim jest CC powinni,nawet kosztem tych mniej znanych zawidników,robić co się da by CC chciał u nich zostać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
TRAGEDIA!!!!
nic dodac, nic ujac.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3551
Ja tam sie ciesze , zobaczymy go w nowym srodowisku i z nowymi zawodnikami,jedynie szkoda ze walka z fiodorem sie nie odbedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
ja sie bardzo ciesze, ale bedzie to wielka strata dla Prida

to że go nie lubie nie zmienia faktu ze jest wspaniałym zawodnikiem

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Na razie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia. Być może to kolejna gra z DSE... Gdyby było to takie pewne zostałoby oficjalnie ogłoszone. Na razie to tylko przybierające na sile plotki.

Zmieniony przez - _deadcraft w dniu 2006-12-14 11:26:23

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
co za idiotyzm przeciez ufc to liga podworkowa w porownaniu do pride... walki mirka bede trwaly najdluzej jedna runde. miejmy nadzieje ze to taki glupi zart

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Mirasowi odpadnie pewna niezawodna broń :) kolana przy próbie zejscia do parteru < ata kan nogi :) jesli zawodnik bedzie dotykal rekami ziemi to chyba nie bedzie mógl kopać na ryj broniąc się przed sprowadzeniami tak jak w walkach Pride z Heringiem, Colemanem itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 783
Pride ma ostatnio kłopoty, a UFC odzyskuje swą dawną popularność, a co za tym idzie spore pieniądze. Fedor przedłużył podobno kontrakt z Pride o dwa lata, ale kto wie czy po dwóch latach nie spotka się w UFC w walce z Mirko o pas wagi ciężkiej. O ile oczywiśćie przez ten czas nie pojawi się ktoś nowy i nie zdetronizuje jednego lub drugiego i nie będzie wówczas już takiego napędu na tą walkę jak obecnie.
Osobiście liczyłem że zobacze rewanż Fedor vs CC w pierwszej połowie 2007 roku oraz rewanż Mirko z Huntem.
No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zobaczymy Mirko w walce z zawodnikami, z którymi jeszcze nigdy nie walczył.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy 2-letni kontrakt fedora z dse podpisany !

Następny temat

Ultimate Fight Night 8 - wyniki

WHEY premium