SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karnityna, Aakg, Magnez w ampułkach

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Zdolny1982 jak wypróbujesz możesz napisać odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Jutro kupię jedną ampułke na spróbowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tez liczymy na kolejna pozytywna relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
czy będzie pozytywna to zobaczymy jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 714
Ja próbowałem już wszystkiego oprócz speeda. AAKG daje KOPA i L-karnityna też Magnez jest ok ale rzadko go biore. Co do smaków: wiśnia jest THE BEST pozostałe są na 2-im miejscu.
3-ego nie ma
Jeśli chodzi o dawkowanie to ciężko trafić czy już się wypiło połowę i czy na następny trening wystarczy reszta ampułki. Dlatego w dzień treningowy, przed treningiem (na ok.30') biorę 1 ampułkę AAKG a w dzień nie treningowy biorę AAKG Mega Caps 1250 3x1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
Perfect Body Center Śląsk ceny przy zakupie 1 sztuki:
- Rybnik REAL : 6 zł,
- Żory: 5,5 zł,
- Raciórz: 5 zł.
Z informacji uzyskanych przeze mnie cena sugerowana 5 zł. Reszta to zdzierstwo. Przy zakupie całego kartoniku cena może spaść o ok 5%.
Ja biorę w zależności od intensywności treningu w danym dniu od 1 do 2 ampułek + 7 kapsów BETA-BLAST QNT (tylko w dni treningowe). Przy treningu 3 dni pod rząd- 1 dzień przerwa- 2 dni trening- 1 dzień przerwa jestem non stop nabity i twardy jak szlag. Polecam taki zestaw przedtreningowy. Dawka w zależności od wagi. Po treningu hydrolizat DIAMOND z FA i jest git. Dobre papu i bez koksu też można co nie co osiągnąć. Aaaa i najważniejsze pełna dieta i zero bólu gardła i chorób a nie jak o było wcześniej.

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
pisałem o aakg 7500 ES. sory.

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1029
4,99 to cena sugerowana, ale na tych produktach tyle sie zarabia co nic wiec sprzedaja drozej, za duzo sie allegro naogladales gdzie sprzedawcy sie szmacą i nazywasz teraz takie cos zdzierstwem, ajkby byl wiekszy zarobek na tym to by nikt nie podwyzszal cen i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
Jakbyś czytał wyżej to byś widział że w niektórych PBC potrafią sprzedawać za towar w sugerowanych cenach. Jak dla mnie to "dobry samarytaninie" możesz dawać sprzedawcom zarobić i kupować ampułkę za 20 zł. ja kupuję tam gdzie taniej. I w przeciwieństwie do ciebie nie traktuję allegrowiczów jak szmaciarzy. Za to na takie określenie zasługują tacy dorobkiewicze, którzy chcieli by nic nie robić a zarobić. znając życie ty do tej grupy się zaliczasz.

bez pracy nie ma kołaczy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1029
chcesz zaoszczedzic kupuj w mega capasach jesli kupujesz we fiolkach z mysla o oszczedzaniu stajesz sie smieszny, tym bardziej mnie smieszysz ze jedziesz do innego miasta bo jest tam fiolka 50gr tansza
to tak samo robia frajerzy jak widza paliwo 50km dalej tansze o 2gr i ostro jada tankowac 20 litrów

znajac zycie jestes w tej grupie bez watpienia

gratki miszczu.

Zmieniony przez - kontotymcz w dniu 2010-08-03 23:18:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP LABORATORIES w elitarnym klubie Gazele Biznesu

Następny temat

Wasze najlepsze cykle na Olimpie

WHEY premium