SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota nie wraca

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
wg mnie, co podkreslam mylisz sie... chociazby walka z Grantem O ile dobrze pamietam Golota prowadzil na punkty...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Skoro się myle, to jak wytłumaczysz to:

- Ucieczka z ringu w walce z Tysonem
- Andrzej był i może nadal jest znany z nie przepisowych uderzeń np. poniżej pasa, uderzenia głową itd
- Jedna z najszybszych przegranych w histori boksu - Gołota z Brewsterem. KO 53 sek.
- Kila nie udanych powrotów na ring.

To nei jest materiał na mistrza w 100 %, już możemy nawet pominąć ten nokaut i nieudane powroty Andrzeja, ale według mnie prawdziwy mistrz, nigdy nie uciekł by z ringu, a to że Tyson zjarał blanta przed walką go nie usprawiedliwia, w żadnym wypadku. Te ciosy niezgodne z przepisami, no sorry, ale według mnie tak się niepowinien zachowywać dobry zawodnik i pretendent na mistrza.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
skoro podajesz takie argumenty to ok masz racje to nie byl material na mistrza ale powiedz szczerze czy nie uwazasz ze Mike byl mistrzem?? Zreszta kto tak nie uwaza?? Tyson zdecydowanie byl mistrzem, a sam co robil?? Uszko,trawka i ogolnie nie sportowy tryb zycia...
pozdrawiam Grom

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Tyson - miał życia jakie miał, był skandaistą, ale to właśnie wzbudzało wokół niego takie zainteresowanie i między innymi tm się wylansował

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
Gołota swego czasu prezentował naprawde światowy poziom, miał wspaniałe warunki, był świetny technicznie, (miał swego czasu chyba najlepszy prawy prosty w HW) , jedynie czego mu tak naprawde zabrakło to psychiki do walki.. a to niestety chyba najważniejsza rzecz nie tylko w boksie, ale w ogóle w SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Jak nie patrzeć walczył z najlepszymi bokserami na swiecie i chociaż za to należy sie mu respect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Walczył z najlepszymi, bo King mu to załatwił, ale nic dobrego z tego nie wynikło, same przegrane w 1 rundach.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Zgadzam się z Encanto Andrzej ma słabą psyche, i gdyby nie to już byłby nie raz na sczycie. Chociaż i tak uważam ,że walke z Ruizem wygrał. Andrzej nie umie się przyznać do swojej słabości, walke z Lennoxem Lewisem usprawiedliwiał ,że dostał przed samą walką zastrzyk w kolano, walke z Tysonem usprawiedliwiał uszkodzoną bądź złamaną kością policzkową, a walke z Brewsterem tym ,że wychodząc na ring zbyt długo stał w przeciągu i ostygł zupełne. A tak naprawde w każdej walce winna była jego psychika, która poprostu mu siadała. Pamiętam jak walczył z Tysonem to bał spojrzeć się mu w oczy i poprostu bał się walki. Z Brewsterem był tak sztywny jak betonowy kloc, Gołota zawsze w początkach jest usztywniony. Gdyby miał lepiej poukładane w głowie i gdyby uniknoł wypadku który osłabił mu bark. Byłby już dawno mistrzem. Powrót w wieku 38 czy 39 lat nie ma sensu bo on już nic nie osiągnie. Chyba ,że dadzą mu kelnera i zakończy kariere zwycięską walką. Ale i tak przyspożył nam wiele emocji w nieprzespane noce, i jest naszym najlepszym ciężkim.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
O tak zapamiętam to nie przespane noce, pamiętam jak o 3 rano wstałem żeby obejżeć polaka na ringu

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Najlepsza byla ostatnia gala .. czekało sie tyle czasu a skonczylo tak szybko az sie ironicznie usmiechałem i nie wierzyłem to co zobaczyłem.

brak dewizy;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Lenicki

Następny temat

KB a Masa

WHEY premium