SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FLEXAGEN™

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4242
jestem po rekonstrukcji ACL i powycinali mi kawałek łąkotki bocznej i przyśrodkowej- zabieg miałem 13 lipca i szukam rozwiązania dla moich stawów i pytanie w kierunku Flexagen bo koles dał mi próbke, że może podziała... jakie sa opinie stosujących Flexagen czy lepiej zainwestowac w AnimalPak?pozdrawiam. Chodzi mi nie o reklame tylko skuteczną pomoc. Bardzo to dla mnie wazne.

Nieważne z kim, nieważne w jakich okolicznościach, w jakiej dyspozycji, jakiej jest to rangi. Ważne żeby ten mecz wygrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
TECHNIK87

Zdecydowanie polecamy FLEXAGEN.
FLEXAGEN to kompozycja dwóch form kolagenu: natywnej, typu II i hydrolizatu kolagenu, wzbogacona w kompleks składników mineralnych i witamin.
W Twoim przypadku suplementacja będzie musiała być ciągła - 1 saszetka 1 raz dziennie przez 3 miesiące.

Polecamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a o kolagenie natywnym typu II mozna poczytac w obecnym numerze magazynu Perfect Body

http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/257/Kolagen-Natywny-Typu-II---Elita-w-Regeneracji-Przeciazonych-Stawow.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4242
ok dziękuje i skorzystam z Flexagen'u:) pozdrawiam.

Nieważne z kim, nieważne w jakich okolicznościach, w jakiej dyspozycji, jakiej jest to rangi. Ważne żeby ten mecz wygrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

Zacząłem stosować flexagen jakieś 2 tygodnie temu. Faktycznie pobolewają mnie stawy od czasu do czasu. Jestem dość sceptycznie nastawiony do działania tego suplementu, ale zobaczymy.

Pytanie, czy ktoś to brał dłużej i zauważył faktyczną poprawę?
Jak długi musi być okres suplementacji aby efekty mogły być chociaż w minimalnym stopniu zauważalne (Nie chodzi mi o profilaktykę).

Czy pół roku jest bardzo optymistyczne? :>

PS.
Już 42 lata na forum. Jak ten czas szybko leci

Zmieniony przez - TomekUrug w dniu 2012-09-12 08:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie sadze, aby ktos mogl prognozowac w ciemno - niestety co przypadek to inne rokowania
ale jesli to poczatek problemow ze stawami sadze ze kilka tygodni powinno byc lepiej

z moich znajomych ogolnie wszyscy przyzwyczajeni sa (i zadowoleni) z ARTHROBLOCK® FORTE
wiec z pierwszej reki niestety nie mam informacji ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nic, dzięki
Spróbuję tego suplementu po flexagenie ewentualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a moge poprosic o relacje na biezaco z Flexagenu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne. Mogę co weekend napisać jak wrażenia.

Aspekt smakowy/wizualny:
1) Smak - malina, dobry, bardzo słodki.
2) Rozpuszczalność dobra, nigdy nie udaje mi się rozpuścić wszystkich grudek, ale nie ma problemów z wypiciem.
3) Zapach - pachnie malinowo.

Poprawa funkcjonowania stawów: myślę że za wcześnie żeby o tym pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
juz teraz polece Tobie i innym artykul w nastepnym numerze Perfect Body (18 - listopad - to o czym bedziemy w nim pisac bylo rowniez zaskoczeniem dla mnie , sadze, ze podobnie bedzie z wiekszoscia z Was )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze mam to rozpisane?

Następny temat

Zrzucić koszmarną wage help

WHEY premium