Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096

szczerze to malo mnie interesuje 2 liga, ale ze w Koronie gra moj znajomy (jeszcze w rezerwach niestety) to sie slyszy to i owo o tym klubie

kto ma pieniadze ma wyniki i kibiców...RADOMIAK NIGDY NIE SPADNIE

MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160
Widzew 1 liga, jest szansa gdzyz odra ma taki sam broble ze zdobywaniem bramek.Odra ustawi sie ofensywnie, a widzewek zkontruje i Frank brameczke strzeli!! i po barazach :)

Ostatnia Polska drużyna w Lidze Mistrzów i pierwsza w nowym milenium-Widzew Łódź.

...
Odra ma I ligowy skład z napastnikami na miare III ligi

...
Sparingi II-ligowców (wyniki)
Data: 04.12.05 13:23, Autor: Szymon Mierzyński, &not;ródło: inf. własna / 90minut.pl

Zespoły II ligi przeprowadzają intensywne poszukiwania zawodników, którzy w przerwie zimowej mogliby wzmonić ich kadry. W tym celu rozgrywane są spotkania kontrolne, w których kluby zaplecza ekstraklsay testują piłkarzy głównie z niższych klas rozgrywkowych. Poniżej prezentujemy wyniki meczów sparingowych z udziałem Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie i Ruchu Chorzów.

Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Jeziorak Iława 3:3 (0:2)
0:1 - Ratkowski 7'
0:2 - Jędrychowski 14'
0:3 - Szkamelski 62'
1:3 - Dettlaff 66'
2:3 - Jakuszewski 76'
3:3 - Jakuszewski 85'

Ruch Chorzów - Gawin Królewska Wola 5:0 (3:0)
1:0 - Ćwielong 15'
2:0 - Ćwielong 30'
3:0 - Łudziński 35'
4:0 - Markiewicz 63'
5:0 - Janoszka 67'

...
5:0 - Janoszka 67' syn kontynułuje tradycje rodzinne, może będzie piłkarzem kiedyś na miare ojca Mariana

...
Podsumowanie 20. kolejki II ligi
Data: 26.03.06 19:39, Autor: S.M., Źródło: PAP

Po zimowej przerwie rozgrywki wznowiła druga liga piłkarska. Inauguracja została opóźniona ze względu na niekorzystną aurę - dwie kolejki zostały przełożone na inny termin. Nowym liderem zostało KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, które 3:1 pokonało Radomiaka Radom.

Trzy spotkania zakończyły się bezbramkowymi remisami. Goli nie obejrzeli kibice podczas meczów Podbeskidzia Bielsko-Biała ze Śląskiem Wrocław, Zawiszy Bydgoszcz z Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie oraz Ruchu Chorzów z Zagłębie Sosnowiec. Z wyjazdowego zwycięstwa 2:1 nad Górnikiem Polkowice cieszyli się natomiast gracze Piasta Gliwice.

Dotychczasowy lider - Widzew Łódź 29 marca zmierzy się z Lechią Gdańsk. Pozostałe mecze 20. kolejki przełożone zostały na 5 kwietnia.

Pięć spotkań obejrzało łącznie 17 700 widzów. Sędziowie pokazali dwie czerwone i 24 żółte kartki.

Mecze w Bielsko-Białej i Chorzowie zakłóciły bójki pseudokibiców. W Bielsku policja zatrzymała 10 chuliganów z Wrocławia. Kibice, którzy nie zostali wpuszczeni na stadion z powodu zakazu PZPN, zaczęli forsować ogrodzenie w pobliżu bramy głównej. Po sforsowaniu bramy starli się z ochroną, a następnie z policją.

W Chorzowie pseudokibice Ruchu pobili się z fanami Zagłębia Sosnowiec. Kilku chuliganów zostało rannych. Najbardziej krewkich aresztowała policja. Do starcia doszło, kiedy w drodze na mecz przyjezdni zostali obrzuceni kamieniami. Nie pozostali jednak dłużni i rozpoczęli walkę przerwaną przez interwencję policjantów.

Do napaści piłkarskich chuliganów doszło również w Katowicach, gdzie kibice Ruchu Chorzów jadący na mecz z Mysłowic zostali zaatakowani przez bojówkę GKS-u Katowice. Wywiązała się bitwa, w której wzięło udział po około trzydzieści osób z każdej ze stron. Chuligani rozpierzchli się dopiero na widok nadjeżdżających oddziałów policji, zostawiając dwóch ciężko rannych kolegów.