SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwykła Kreatyna czy Cell Pump ? Podpowiedzcie co wybrać :))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Poprostu nie rozumiem takiego podejścia - że jest tańsze to Ok, ale skoro kogoś stać to czemu ma nie kupować stacka ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Giker co Ty taki nerwowy, na cyklu jesteś cyz co. Gdybym bral pierwszy raz kreatyne wolałbym brać moco, z tego względu że i tak będzie bardoz dobrze klepało. A z czasem kupić coś nowego.
Pozdr.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
to sport indywidualny - ile trenujacych tyle podejsc

osobiscie wole jakas hierarchie - od najslabszych do najsilniejszych srodkow, przynajmniej na masie - bo na rzezbie jestem niecierpliwy i chce jak najszybciej ja skonczyc

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
"Giker co Ty taki nerwowy, na cyklu jesteś cyz co"
Zapewniam Cię Wasal, że w mojej wypowiedzi nei było krzty złości ;) - takie jest poprostu moje zdanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
No ja nawet nie pomyślałem że jesteś złośliwy tylko lekko podekscytowany

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nom wielu ma ten dylemat jednak proponuje Cp z jakich wzgledow?? chcby mniejsza retencja wody, wzbogacony w tauryne(choc nie wiele zawsze cos).wiec kieruj sie finansami masz kase to CP nie masz walisz mono.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
j.w.
Ponadto dodatkowy argument za CP.
Do CP nie potrzebujesz zadnych dodatkow. Do mono dodatki sa wrecz niezbedne, chocby glukoza (ktora na low carb jest niewskazana :DDD)

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Zdecydowanie CP, jesli tylko jest hajs. Mono to historia. Nie przestanę tak twierdzic, chocby co niektórzy stawali na rzęsach.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Glutamina + Dextroza ??

Następny temat

nowy xpand

WHEY premium