SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwis z ugiętymi ramionami

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 129
Dzień dobry,
wiem że jest podobny wątek już rozpoczęty, jednak on mi za bardzo nie pomógł. W przeciągu kilku miesięcy czeka mnie test sprawnościowy, którego częścią jest zwis z ugiętymi ramionami. Mogę spokojnie powiedzieć, że minęła już rocznica mojego treningu do tego testu, a tu kicha. Nie jestem w stanie zawisnąć ani sekundy. 2-3 razy w tygodniu, z niewielkimi przerwami ćwiczyłam plecy i ręce, w ćwiczeniach siłowych progresuję normalnie, schudłam aby było mi łatwiej, starałam się pilnować diety i pilnowałam suplementacji. Oczywiście ćwiczenia takie jak negatywy z gumami, podciąganie negatywne, czy inne tego typu ćwiczenia zawierały się w planie i normalnie w nich progresowałam, a tu dalej jeśli chodzi o zwis to klops.

Oczywiście da się zdać test bez tego zwisu, jednak chciałabym, nawet dla własnej satysfakcji widzieć efekty, bo ostatnio już od pewnego czasu zaczęłam tracić w siebie wiarę. Nie wiem już w czym jest problem.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33684 Napisanych postów 23680 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279187
Cwiczyc siłowo całe ciało ( łącznie z brzuchem szczególnie mięśnie głębokie) + do siłowego całego ciała można dodatkowo negatywy , zwisy , wzmacnianie chwytu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakumplowanie się na siłowni jest możliwe?

Następny temat

Duże zmęczenie przez kilka dni po treningu siłowym

WHEY premium