SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zobacz jaki jesteś cienki!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587










Do myślenia wszystkim,którzy koksują,trenują jak***** i nadal wyglądają na otyłych


Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2011-08-29 21:19:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie wiem jak inne studia zwiazane z "pomagactwem", ale psychologii nie ma licencjackiej, tylko jednolite magisterskie.

Niestety mialem okazje kilkakrotnie zobaczyc olbrzymie braki w wiedzy psychoterapeutów a) po pedagogice, b) nie wiem po czym, ae nie po psychologii i moze zbyt pochopnie wyrobilem sobie zdanie, ze psychoterpeuta tylko po (bazowych) studiach psychologicznych. Oczywiscie podyplomowe kursy psychoterapeutyczne obowiazkowo dla osoby chcacej prowadzic praktyki psych.ter.

Nie wiem jak te szkoły, które podałeś, nie za bardzo sie tym interesowałem, ale psychologowie ( min. mój rocznik), ktorzy chcieli isc w tym kierunku oraz wykladowcy,powtarzali ze jesli chce sie dalej kształcic na studiach podyplomowych "psychoterapia" to tylko kraków. Z tego co kojarze zajecia trwaja 2 lata. Koszt ok 30 tyś (nie wiem czy za semestr, rok, czy całość)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2554
szkoda dzieciaka :)

jadlem jem i bede jesc sterydy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366
zalosne ;/

Pomogłem? Daj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
kogos tu srogo po*******ylo.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wg/mnie ci chłopcy nie wygladają na nieszczęśliwych,tak jak rosyjskie 3-4 letnie gimnastyczki,które widywałem podczas treningów,wszystkie zapłakane(cała grupa podczas ćwiczeń rozciągających płakała...).Po za tym skoro taki malec potrafi z siebie na treningu dać wszystko i doskonale się przy tym bawić,to niektórzy z tego działu mogą iść na ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915




tak jak bracia Ruffo to przyszłość mma i zapasów ,tak te małolaty to przyszłość kulturystki

masakra
ja bym dzisiaj nie miał pretensji do moich rodziców jak by mnie wychowywali na mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 latkowi dawać sztangę trzeba być zdrowo p0pierd0lonym, obecnie mały wygląda tak:




BodyLine percepcja dziecka do 7 roku życia nie uwzględnia czegoś takiego jak samorealizacja. Dziecko jest "szczęśliwe", bo szczęśliwi sa rodzice łupiący kase na dzieciaku. Swego czasu był materiał na NG o dziecku trzymanym w klatce, też wyglądało na szczęśliwe Poza tym przemoc wobec dziecka to nie tylko zaniedbanie, ale też tego przeciwność..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
jw swiat idzie troche w zwariowanym kierunku,BodyLine kiedys czytalem twoja wypowiedz i mowiles ze kulturysci maja problemy psychiczne ?? mozesz sie do tego jakos odniesc , bo chyba jestes trenerem jak i sam trenujesz kulturystyke i troche mnie ta wypowiedz zdziwila , sorry za off ale nie mialem okazji wczesniej spytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dobrykoks, dobrze powiedziane
z tym ze granice wiekowe to pewnie rzecz wysoce indywidualna, bo na przykladzie siebie samego wiem, ze chcialem byc rozyebany przed 7mym rokiem zycia, a majac 7 lat wlasnie dostalem 1kg hantle pod choinke
ale ja zawsze bylem czlowiekiem wybitnym, wiec mialem prawo dojzec do tego wczesniej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W podobnej konwencji: http://www.moda-online.pl/wiadomosci/zostac-miss
i jeszcze kiedyś, miałem artykuł o dziecku odebranemu rodzicom, za to że znęcali się nad nim psychicznie (miał wpajane, że ma być mistrzem olimpijskim w gimnastyce). Wzasadzie to była świetna analiza wszelkich możliwych zaburzeń psychicznych wynikłych w fazie narcyzmu pierwotnego, oralnej analnej i fallicznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron prioponate

Następny temat

Dobry Primabolan i Wino w ph

WHEY premium