SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znow tluszczyk:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
cokolwiek

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-04-25 14:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Sorry, ale myślałem, ze E-lite nalezy do tych co diet nie układają, ja tam nic do tego nie mam, ale tez szanuje Tych co sie męczyli pisząć te wszyskie wstępy do odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nie układam.. chyba, że ktoś prosi o ogólny - przykładowy zarys..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
OK, Pokój? o ile brałeś to jako atak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
LOL.. peace all da time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
To tak dla oczyszczenia sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Drogi E-Lite
W ogóle się nie przejmuj….
Pasta z tuńczykiem okazała się bardzo smaczna, choć w życiu nie pomyślałabym by połączyć rybę z twarogiem
Kiery sucha pierś z indora staje w gardle szuka się inspiracji, i tak potraktowałam propozycje jadłospisową jako kolejny pomysł a nie przepis na sukces.
O!
P.S.
A mnie te węglowodany nie chcą zejść poniżej 100/day choćbym nie wiem jak się starała..

Swoją droga panowie!!!! Skoro można tu znaleźć gotowy plan treningowy to czemu nie propozycję dziennego posiłku… w końcu nie każdemu staje inwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to że nie każdemu staje to fakt jednak pisanie jakichś przykładowych jadłospisów w dużej mierze mija się z celem, bo po pierwsze dla każdej osoby ilość składników w posiłku może sie znacznie różnić, po drugie ludziska są wybredni i zaraz zaczyna się lawina pytań co można czym zastąpić itp. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Oko Pańskie!! dzień dobry! dzień dobry!
mnie chodziło tylko o wenę...
a oto moja własna
Gotowana pierś indycza podsmażona na łyżce oliwy z kwaśną jak cytryna pomarańczą i łyżką orzechów
COŚ OKROPNEGO po prostu koszmar!!!

Teraz wiesz czemu szukam gotowców…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2313
Ja mam 2 pytania dotyczące śniadania i kolacji.
Rozumiem, że śniadanko po aerobach, ale po jakim czasie?? 1h czy 2 h???
A kolacja ???
W poscie Smoczka o odzywianiu dla kobiet było, że nie później niz o 18 inni mowią, że na 2h przed snem. Więc jak to z tym jest ??

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na kolacje

Następny temat

ma ktoś tabele do obliczania białek w jedzeniu

WHEY premium