SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znaki zodiaku a treningi SW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
Czekam na tekst o wodnikuSam nim jestem

WALKA TO MOJA RELIGIA BJJ TO MOJE NIEBO

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe - ale znam kilka przypadkow ktore lekko naginaja opisy, ale sog sie nalezy btw, mialem nadzieje ze przy byku (moj znak) bedzie cos o bjj (moj styl:D a bylo tylko o kicku - chlip ;)

Homo homini lupus est
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buahahaha za podryw masz soga => Co za podejscie heehehehe

And You will never lern...
Who's the hunter and who's prey in this game.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rak był super tylko że chyba jestem wyjątkiem bo miałem problemy z nauką bo wolałem ćwiczyć, ale moja ulubiona sztuka walki to JKD. SOG for you

junfan12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3092
hmm hehe nizle, no co do lwow no to co nieco sie zgadza jak chodzi o mnie no chociaz to upokazanie mi nie pasuje ale ogolnie mozna sie niezle posmiac eheh ....... pozdrawiam---Amfa--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojku, ludziska, mowilem juz - nie oczekujcie, ze znajdziecie tu swoj dokladny obraz. Gdyby znak zodiaku zalatwial cala sprawe, to bysmy mieli
ledwie kilka typow ludzi, ktorzy zachowuja sie tak samo w podobnych sytuacjach. Ogolnie rzecz biorac to by bylo nuuuuuuuudne. Jesli ktos chce konkretow, to to sie troche inaczej zalatwia (stawianie horoskopu + oplata
w piwie )

- - -
Salut
- Raiin -
"Widzialem rzeczy, w ktore wy ludzie nigdy byscie nie uwierzyli...
Uczciwego polityka, ksiedza altruiste i Ricksona Gracie
kupujacego pizze u mnie na osiedlu..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jester: skad sie wziales stary ? jasne ze chce wiedziec (rakiem jestem..-a wlasciwie raczyca;)) tylko nie wim jak z tym pifem, bo podobnoz w naszym pieknym kraju nebydlis tylko dzies tam, nie wiem zreszta nie napisales...ehh, ale mniejsz : tyy, to dalbys siakis kontakt do siebie na maila, gg czy cus... smiejcie sie, smiejcie ale ja lubie takie rzeczy no ;)
to czekam nie :P
pozdrowienia

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2381
heheh ja jestem baran i sie zgadza:D sog za pomysl

"(...)to co nas nie zabija sprawia ze jestesmy silniejsi, o doswiadczenie bogatsi...rozsadniejsi.." MOR W.A. "bledy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 81
Wodniki nie trenuja SW???!!!
Kiedys dla jaj sprawdzilysmy z kumpela znaki zodiaku w naszej sekcji bylo po rowno wodnikow i skorpionow i razem stanowilismy 98% ekipy. Nadal pytam ludzi trenujacych o znaki zodiaku. Nie uwierzylbys ile jest wodnikow.
Poznac ich latwo. Doszukuja sie glebi, za duzo mysla i wszystko komplikuja.

kreskowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc

mam pytanie co to ma znaczyc?

"Byk. Powiem krotko. Kick-boxing"

ze byki nie nadaja sie do bardziej finezyjnych SW? ze maja na celu natychmiastowe znokautowanie pzreciwnika?

pozdrawiam


nie ważne są metody ale rezultat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miś uszatek :)))))))

Następny temat

Akrobatyka

WHEY premium