SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszyła mi się pupa po chorobie...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Otoz chorowałam przez 3 tygodnie w tym czasie nie bylo mowy o jakimkolwiek ruchu. Schudlam w tym czasie 4kg (dodam ze moja stala waga to 47kg przy 160cm wzrostu) i roznica w sylwetce byla na pierwszy rzut oka, niestety negatywna :P najbardziej zasmucil mnie fakt,ze przed choroba bylam posiadaczka wypuklego i zwartego tylka, a teraz to szkoda gadac zrobil sie plaski, wyraznie mniejszy i opadl ;/
Jestem po chorobie juz jakies 1,5 miecha, cwicze jak dawniej jem to co dawniej i dalej nie moge wrocic do tamtego efektu, tylek tylko troche sie ujedrnil i odrobine zwiekszyl :P
Jest to wgl mozliwe ze jeszcze odzyskam swoje poslady czy juz nie ma szans? :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Daj zdjęcia ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dobra mysle ze i bez tego sie obejdzie :) :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
Dziwne pytanie,przecież to chyba logiczne,że mięśnie spadły w dół z powodu braku ruchu,tak samo jak naturalne jest,że przy odpowiedniej diecie i treningach,forma wróci,tak samo jak wraca u milionów sportowców którzy po kontuzjach wracają do sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Dziewczyno, czy Ty czasem sobie czegoś nie wkręcasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
chyba sobie wkreca... Daj zdjecia tyłka to lepiej bedzie ocenic i pomoc... tutaj jedynie to mozna napisac abys cwiczyla dalej i czekala na lepszy efekt ;p I nie wstydz sie

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Ogólnie widać ,ze to nie był "mięsień" tylko glikogen odszedł przez chorobę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
o kvrwa...w jaki sposób niby ten glikogen odszedł?

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-05-19 08:46:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Bo pewnie jak była chora to mało jadła itd i nie miało co glikogenu trzymać i moze być teraz "płaska"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Vayo
o kvrwa...w jaki sposób niby ten glikogen odszedł?

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-05-19 08:46:24

pomachal i odszedl... glikogen tak ma :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
to na drugi raz trzeba postawić znak stopu przy łóżku żeby czasem znowu nie uciekł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadczynność przy robieniu masy

Następny temat

Rozstępy a siłownia

WHEY premium