SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany skórne - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
Cześć nie wiem co mam już z tym robić. Nic mi nie pomaga a byłem już u kilku dermatologów i lipa. Dużo kasy wydane a 0 efektów. Miałem tez dużo syfow na klacie i plecach ale zniknęły

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Możliwości jest na tyle dużo, że nie ma specjalnego sensu dywagowanie nad tym, czy możliwe jest to od środków dopingujących, kota, kurzu, jedzenia, czy też czegokolwiek innego. Od tego są lekarze specjaliści i z nimi należy skonsultować problem. Może to być od wszystkiego, ale co to zmienia? Będziesz teraz na ślepo próbował unikać kotaktu z kotem? Co będzie następne?

Ewidentnie wygląda to ma zmiany pochodzenia bakteryjnego, powstawanie ropiejących czyraków, przez co uszkodzeniu ulegają mieszki włosowe i powstają łyse ślady.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627581
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
Tak brałem przez miesiąc i odstawiłem. Pomógł mi na syfy ale tez chodziłem na solarium a to jest coś innego. Powstają takie bąble grube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
Xx




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
I te bąble raz robią się grube i pękają i leci takie coś jak z syfa czasami taki sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20863
Myślisz, że może mieć to związek z Twoim trybem życia, dietą lub ew. środkami czy jest to raczej kwestia typowo chorobowa skóry?

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
Przyjmuje różne rzeczy. Już coraz mniej ale tak.
Aktualnie tylko teść brałem cypionat dłuższy czas a od wczoraj zmieniłem na propa zobaczymy a cypka brałem 100mg e5d wiec bardzo mała dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
Ale nie widzę większe różnicy jak biorę narko a jak nie biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20863
A na wizytach u dermatologa uwzględniasz te rzeczy?

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6079
Izotek przez miesiąc raczej Ci nie pomoże na takie coś.
Kumpel brał małe dawki przez 3 miesiące.
A całe plecy miał w ropie.

PS. Nie zakładaj nowego tematu tylko odśwież swój stary bo problem ten sam.




Zmieniony przez - Rafal88i w dniu 2024-01-08 14:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 73
Czyli myślicie ze izotropowe kozę pomoc na to co mam? To nie jest raczej trądzik ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leczenie skaleczonego palca

Następny temat

Brzuch - jak go zrzucić?

WHEY premium