SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany ogniskowe tarczycy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 365
Witam jakoś miesiąc temu wyszły mi 3 zmiany ogniskowe tarczycy w lewym płacie leczę się jakoś od 4 klasy podstawówki na niedoczynność tarczycy. W tym miesiącu mam mieć umówioną biopsję generlanke mam jeszcze nerwice lękową przejmuje się tym trochę, moje pytanie jest takie czy mogę dalej trenowac przy tych zmianach? Mogę jak coś wrzucić zdjęcie z usg 7mm 5mm 3.5mm wielkości chciałbym dodać że mam 19 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Tutaj to już raczej pytanie do Twojego endokrynologa a nie do ludzi na forum, przynajmniej takie moje zdanie bo nokt za Ciebie nie weźmie żadnej odpowiedzialności. Ja pewnie bym trenował bo mam takiego świra na punkcie siłowni że ciężko by mi bylo przestac ale czy będzie to miało akurat u Ciebie negatywny wpływ? porozmawiaj z lekarzem prowadzącym, na bank Ci wszystko wyjaśni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 365
Właśnie problem jest taki że ostatnio przyszedłem na wizytę i okazało się że wyszedł sobie wcześniej i dowiedziałem się od banki z recepcji, że mam mieć jakąś biopsję bo zmiany ogniskowe mi na usg wyszły a ostatnie usg miałem z 3 lata temu bo wirus był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Qareza
Witam jakoś miesiąc temu wyszły mi 3 zmiany ogniskowe tarczycy w lewym płacie leczę się jakoś od 4 klasy podstawówki na niedoczynność tarczycy. W tym miesiącu mam mieć umówioną biopsję generlanke mam jeszcze nerwice lękową przejmuje się tym trochę, moje pytanie jest takie czy mogę dalej trenowac przy tych zmianach? Mogę jak coś wrzucić zdjęcie z usg 7mm 5mm 3.5mm wielkości chciałbym dodać że mam 19 lat


Za dużo niestety pytań, żeby cokolwiek stwierdził. Szukaj innego lekarza. Trenować raczej możesz, ale jak ile gdzie od tego jest lekarz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres jak sobie poradzic

Następny temat

Co tu pisze?

WHEY premium