SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
Witam, moglby ktos ulozyc jakis zestaw na mase do 200 zl. Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Polecam sie na przyszłość :) Jak coś pisz na pw to dam Ci gg jak bys nie chciał kiedyś zakładać nowego tematu a o cos spytac tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Możesz podać nam coś więcej o sobie? Wiek, Waga, Stosowane wcześniej suple, Dieta, Staż, Obwód w pasie ,Wyniki siłowe itd? Bez tego nie ruszymy zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
wiek 17 , waga 68-71 kg, kreatyna, gainer, bcaa, carbo, staz- z pol roku, pas- 81cm, wyniki sa jakies ale nie tak duze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Pytając z ciekawości. Masz dobrą diete? Chodzi mi o to ile dziennie kcal jesz. I jaki masz w niej rozkład b/t/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poka diete i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
co do diety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
co do treningu jestem teraz na stadium układania bo 2 miesiące nie ćwiczyłem wcale , i teraz cos nowego ukladac bede.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Dieta nie wygląda źle.W tym wieku masz świetny metabolizm więc moim zdaniem powinieneś Dodać kreatyne, dobre białko lub ew. gainera 50/50 oraz aminokwasy np. BCAA lub/i Aminokwasy Universal Beef. Myśle, że to by Ci w zupełności wystarczyło. Jeżeli dorzucisz do tego dobry trening na mase (wiecej powtorzen na niniejszym ciezarze) to efekty przyjdą. Powodzenia i wytrwałości! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
Czyli kreatyna to monohydrat czy jabłczan, aminokwasy universal beef, bialko jakie ?. Gainer mam mass xxl ale konczy sie.]


Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-10-18 20:44:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Zależy co na Ciebie lepiej działa. Jeżeli działa mono to bierz mono po co przepłacać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
jak bylem w sklepie to mowil mi kolo ze mono wyciaga wode z miesni i robia sie twarde takie zbit. Nie wiem czy to prawda :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl !

Następny temat

kreatyna

WHEY premium