SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zero pupy, wielki biust.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
zdjęcie musi być obowiązkowo jeśli chcesz uzyskać fachową pomoc
poza tym facetom nie podobają się kobiety, które nabierają mięśni, przynajmniej mi, więc na Twoim miejscu bym się jeszcze zastanowił

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
a co lubisz takie sexy modelki ? z nogami w kształcie litery X ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
nie tyle sexi modelki co szczupłe

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Widzę wzmożoną męską aktywność Tak w ogóle , to fitness jest bardziej na spalanie kalorii i na trening kondycji. Chyba widzisz, że chodzą tam raczej większe babki. Ty powinnaś skupić się na pupie i na biuście, bo od skakania to Ci jeszcze bardziej biust spadnie. Na pupę i uda są najlepsze wykroki z obciążeniem (jak to już chłopcy mówili). Nie dużo powtórzeń, ale z ciężarem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Ja Ci zazdroszczę Brassiere, bo ja ćwiczę i całe życia jestem na diecie, żeby pupa mi nie rosła. Ale powinnaś ćwiczyć biust na siłce też. Są odpowiednie ćwiczenia na to, tak słowami to mi trudno opisać, ale idź do trenera on Ci pokarze co i jak . Bo lata lecą i grawitacja na biust też coraz silniej działa. Ale na co dzień tez pomyśl o dobrym, nie za małym i trzymającym pierś na miejscu biustonoszu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
O tak, są odpowiednie ćwiczenia na biust, koniecznie z instruktorem!

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2010-10-15 14:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
Ostatnio natknełam się na "Brazilian But Lift" - program ćwiczeń na pośladki,rzekomo dzięki któremu hollywoodzkie panienki mają czym się chwalić ;).Przymierzam się do niego,ale ponoć ciężki,a ja narazie niewiele czasu mam...TU -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433088 sobie możesz o nim poczytać.Co do biustu to przede wszystkim stanik! Jeśli nie byłaś u brafitterki na 99 procent masz zły rozmiar,a dobrze dobrany biustonosz działa cuda,o czym się sama przekonałam.No i tak jak już u góry napisali są cwiczenia poprawiające kondycje biustu,a najlepiej pokaże Ci je instruktor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Genetyka, jedni walą martwe ciągi i przysiady i mają pupe jak niemowlak a inni nie robią tych ćwiczeń a mają 2 półdupki wielkości szafy pięciodrzwiowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicach zgięcia ręki.

Następny temat

Pytanie ws. żeber

WHEY premium