SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZeZwoLonE Czy NiE : ,,Pomoc W Wyciskaniu"

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 425
Siemka... Mam prawie 16 lat , i kontakt z siłownia mam już od roku: I Kumple z siłowni sprzeczają sie nawzajem ,,że jak się wyciska na ławce poziomej leżąc to ktoś ,może zdjąć sztangę nad Ciebie ,albo chociaż pomóc ją zdjąć"

To Ktoś może ją(sztange) zdjąć czy nie może?? Bo Ja tego nie wiem... i chce im udowonić ,żeby przestali sie kłucić ,bo się wtedy nie daje normalnie ćwiczyć:(:(

z Góry wszystkim dziękuje i za każde sensowne odpowiedzi daje Soga:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336282
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo trochę chaotycznie napisałeś.
Jeśli chodzi o pomoc przy sciąganiu sztangi ze stojaków,to jak najbardziej jest dozwolona a moim zdaniem przy maksymalnych ciężarach nawet wskazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
chcesz dać soga bez abona?

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336282
Bo widzisz SHALALAtaka Polska rzeczywistość,każdy łatwo rozdaje co nie jego lub czego wogóle niema

Ale mnie na sogach nie zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
asekrucja przy wyciskaniu jest jak najbardziej wskazana
i jak juz zabierasz się za początki zabawy z wyciskaniem
pamiętaj aby dobrać sobie dobrego partnera z którym odpowiednio sie zgracie i będzie wieidział kiedy ci pomóc i przede wszystkim jak pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336282
Nieraz mam wrażenie że na tym forum jest jakieś echoooooooooo.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
wydaaaaaaaaje Ci sie

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623

LET'S PLAY

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KALENDARZ ZAWODÓW NA 2007 NA PODKARPACIU

Następny temat

Pudzian kontra Pfister vol.2

WHEY premium