SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia KAFARA na masie (94 kg, 180 cm.:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już niedługo pojawią się moje fotki to poadamy ja też nie jestem najchudszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
ja dam fotki niedlugo. nie to ze krytykujemy ale jak ktos pisze o sobie cos co jest nie prawda?? na kafara nie wyglada. jest masywny i tyle. ale przewaga tej masy est tluszcz. wiadomo ze chlopak sie stara i dazy do jakiegos celu ktory pewnie osiagnie. ale ja oceniam to co widze a nie to co moze z niego byc. i zaden ze mnie krytykant. to ze ktos umieszcza foty na forum to ma odrazu byc chwalony??? i kazdy ma mu pisac ze pieknie wyglada??? ja tez wiele bym w swojej budowie poprawil i staram sie udoskonalac. wiem ze moje fotki nie spotkaja sie tylko z pozytywna opinia. i nie bede wku*wiony bo tu chodzi zeby naprawde kogos ocenic a nie mu wlewac ze jest wszystko ok i takie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrest ma rację zgadzam się z nimw 100% sog dla ciebie brachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
ja nie mowie,ze ma byc chwalony....ale po co kilkadziesiat postow o tym jaki on gruby i tlusty??...a co do "KAFARA" to mysle, ze jest to napisane z ironia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
odbijam ziomek!! niedluga damy swoje foty to zobacza co to sa kafary jak fotki umieszcze (tak za 2-3 miechow) bo jeszcze chce troszke nad soba popracowac to licze na szczere wypowiedzi a nie jakies z d.u.p.y. wziete pozdro maly, sorzek leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
Warner ok ale jak kaze sie ocenic to wszyscy oceniaja. a jezeli wiekszosc ma takie zdanie no to tak musi byc. po to taki temat zeby sie kazdy wypowiedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
dobra looz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
no wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
mnie sie nie podoba za dużo tłuszczu!

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426


mnie to ogólnie sie mężczyźni nie podobają........

________FIGHT__________

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

A takie oto me plecy :P

Następny temat

DRESO NOWE FOTKI

WHEY premium