SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjęcia z zakończenia roku:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Olus ale ja to chyba dostane co? Moze ja wrzuce do posta teraz moje normalne, bo jeszcze sobie pomyslisz ze jakis d**** w niebieskich wlosach co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
wybacz bejbe ze narobiłam bałaganu w Twoim poscie
ale to niechcący.
Fotek nie mam, i nie daje bo naprawde glupio wychodze hehe
ale Ty dawaj wiecej powklejaj
:*

edit: p.s. ciaves . dziekuje :* a soga odbijam

Zmieniony przez - OLcia w-w w dniu 2004-06-29 23:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888


No dobra niech strace Co sie dzieje wystarczy ze ktos seksownie na avarcie wyszedl i zaraz jest dym w poscie Soga odbijam oczyscie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dee-Jay ja i tak znam prawde i wiem ze masz naturalny niebieski a do tego zdjecia pofarbowales sie na czarno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dee -jay, to ma ta Marta gg? Jesli tak to wez napisz mi jej numer na gg, bede wdzieczny! ;) Chodzi mi oczywiscie o ta kolezanke co na zdjeciu legitymacyjnym jest po prawej stronie, a ma na sobie jakas chyba biala bluzeczke a na niej jeansowa kurtke! Co tu duzo gadac naprawde fajna babka! Stary a jakbys mial moze jeszcze jakies jej foty to moj email to [email protected]! Chętnie sobie z nia porozmawiam..... Z gory dzieki, pozdro! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jesli chodzi o Olcie to sie zaawiodlem....... Jak widac "obiecanki cacanki"! Ale DEE-JAY CZEKAM ZA ODPOWIEDZIĄ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Kolezanka jest w trakcie przeprowadzki wiec nie bedzie miala gg przez jakies 1,5 miesiaca, ale jak bedzie miala nowy numer to nie zapomne o tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki stary! Kolezanka emigruje do innego miasta czy gdzies do innej dzielnicy? Pozdro dla ciebie no i gorące pozdro dla Marty! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Na szczecie przeprowadza sie niedaleko mnie No co Ty gdzie ja bym taka lache do innego miasta oddal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(:*)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja ulubiona fotka :-)

Następny temat

Siłka na którą uczęszczam

forma lato