SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbiórka na pogrzeb Kszysztofa Zelmy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2968
Uwaga: Wszystko to co tu piszę to nie żadne głupie żarty.
Kilka dni temu w Płocku w wiśle znaleziono ciało kolegi mojego braciaka (Krzysztofa Zelme).
Chłopak nie miał ojca a jego matka nie była ubezpieczona i teraz nie ma za co pochować syna.
Z opieki dostała 700zł, lecz koszt pogrzebu to około 3000-4000tyś.
Wszystkim ofiarodawcą z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Postaram się żeby mój tekst był w miarę ogarnięty i żeby nie był chamski.
Jeżeli sprawa jest prawdziwa to koszt pogrzebu z trumną wynosi 1200zł a jeżeli nie ma pieniędzy to niech zrobi zbiórkę w swojej parafii, a ksiądz powinien odprawić nabożeństwo za darmo bo taki jego zasrany obowiązek.
nie będę komentował dalej tej sprawy bo bym troszkę mniej nerwowo pojechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
baranek_ masz racje.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2968
Już na innym forum pisali tak samo.

Ja nie wiem ile kosztuje taki pogrzeb. Braciak mi tak powiedział, to tak napisałem, a co do zbiórki na parafii to mi się mało realne zdaję, ze względu, że to nie wieś tylko miasto i ludzie bardziej obojętni.

Ale z góry dzięki za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
po pogrzebie osoba która zajęła się pogrzebem zmarłego(obojętnie czy to z rodziny czy poza) dostaje zwrot pieniędzy ponad 3tys. więc może pochować syna a później zapłacić zakładowi pogrzebowemu, o ile w ogóle ta sprawa jest prawdziwa, w co trochu wątpie a zarabianie na czyjejś śmierci (prawdziwej czy też udawanej) poprzez wyłudzanie pieniędzy to zwykłe skur.....stwo.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2968
Ja tu nic nie chce dla siebie zarobić, nigdy nic w życiu nie ukradłem, nawet nikogo nie uderzyłem(nie licząc brata).

Nie wiem jak wam to udowodnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
mieszane uczucia mam nie wiem czy nie kasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
SasiadxXx fakt jeszcze jest pogrzebowe.

Skasuj szkoda napięć i nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2968
Jeśli chcesz to skasuj, jeśli chcesz to zostaw i tak to chłopakowi życia nie wróci.
Ps: ja za bardzo go nie znałem,ale ogólnie był spoko, nawet po wypiciu :)

Edit--

Pogrzebowego chyba nie będzi bo nie było ubezpieczeia, ale dokładnie to nie wiem.

Zmieniony przez - TTS35AI w dniu 2010-08-17 16:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
To może podaj miejsce zamieszkania, pewnie ktoś będzie wiedział gdzie to i może potwierdzić informacje.

Edit@@ a jeśli to wyłudzanie kasy w necie to pały znajdą po nr konta

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2010-08-17 18:00:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2968
Mogę później spytać braciaka, gdzie mieszkał bo osobiście nie wiem, ale chyba w okolicach Kazika.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenia stalowe DIY

Następny temat

mam problem

WHEY premium