SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody Arnold Piątek - Marcel

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 189 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2798
Heja wszystkim. Szukałem tematu pojedyńcze pytani, ale nie mogłem znaleźć, ponieważ ostatnio został zamknięty i nie mam pojęcia gdzie z tym pytaniem się udać, także z góry przepraszam że zadaje je tutaj i proszę o ewentualne przeniesienie mojego posta na odpowiedni dział.

Pytanie dotyczy zawodów Arnold 2016, które odbędą się w najbliższy weekend, mianowicie chodzi mi o naszego zawodnika Marcela Przyszlaka. Bardzo mi zależy na tym, aby go zobaczyć. Moglibyście napisać mi gdzie (jakby na youtubie nie działało) i o której mało wiele ma wystąpić Marcel? Po prostu proszę Was o link itp.

po prostu never give up

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
Dołączam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W dziale
Kulturystyka i Fitness - Aktualności, TV SFD
Pewnie jest temat o arnold clasic, tam się pytajcie, mozłiwe że tez jest rozpiska które katogorie keidy wychodzą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chcem suplemeny

Następny temat

Jak zarazić swoją kobietę siłownią.

WHEY premium