SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Witam. Mam 32lata trenuję około 3 lat, jednak jak się okazało prawidłowo zacząłem trenować całkiem niedawno 9pełne zakresy ruchu, odpowiedni czas treningu itd). Siła podrosła troszkę i jest w miarę ok. Jednak mam pytanie. W moim małym miasteczku, gdzie ogólnie nie za często coś się dzieje są zawody w wyciskaniu sztangi na ławce. Zapisałem się ponieważ lubię takie akcje. Tylko że nie jestem za silny,a ostatnio przeczytałem,że trzeba 200% swojego ciężaru wycisnąć,żeby był sens startowania w zawodach... Ja ważę 108, a dźwigam ok 150kg. Do zawodów 11 dni i nie wiem co robić.

"no pain, no gain"
Arnold Schwarzenegger

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3472
idz na zawody i zobacz ile brakuje CI do innych;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Dodam jeszcze,że jestem weganinem już prawie,a z odżywek tylko creatyna.

"no pain, no gain"
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8294
ło jezu to lipa. ludzi z Ciebie nie będzie jak nie będziesz jadł zwierzątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
No niby tak,ale staram się i ćwiczę mimo to. Poza tym kiedyś miałem problemy z podniesieniem 120kg, także siła rośnie tylko powoli. Mam dostać Argininę może to pomoże.

"no pain, no gain"
Arnold Schwarzenegger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podział Partii . Czy może tak być?

Następny temat

Trening na masę do oceny

WHEY premium