SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawód kucharz - niezdecydowanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
W dzisiejszych czasach zawod nie ma wiekszego znaczenia. Po studiach czy zawodowce zarobki sa podobne glownie na umowe zlecenie. Jak nie masz znajomosci to bedziesz robil za min, krajowe o ile w ogole znajdziesz prace

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No spróbuję tam, ale jeszcze do czasu tych praktyk, będę szukał jakiś lepszych (głównie postaram się właśnie po znajomości gdzieś dostać). Ogólnie chyba ten kierunek nie jest zły, prawda? Ludzie zawsze będą jedli, a to gdzie znajdę pracę i jak mi w tym kierunku pójdzie to już zależy ode mnie i moich umiejętności i przyswajalności wiedzy, czyż nie tak ?:)

Dokładnie, jestem po szkole (maturze). Skończyłem szkołę w kwietniu, a do dziś nie mam pracy, i się za głowę chwytam, gdzie tutaj jeszcze CV iść roznosić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Po trupach do celu. Jak pisałem czasem uda się uzyskać dofinansowanie być może odtworzyć w przyszłości coś swojego jednak odwagę i pomysł trzeba mieć niezły.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie. Odwaga to musi być, bo takich biznesów na rynku jest od groma .. a jak możemy zauważyć np. po przez program Gesller, nie każdy to potrafi, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Najgorzej wziąść kredyt i potem jak nie wyjdzie to już pozamiatane .. Pomysł trzeba mieć w c*** konkretny, jak już wspomniałem kuzynka jest na drugim roku Public Relations i ma do tego "dryg", także o reklamę i marketing bym się nie martwił. Tylko trzeba wcześniej dobrze przemyśleć lokalizację itd ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2607
do tego potrzeba dużo kaski :P nawet do małego lokalu... chyba że chcesz serwować frytki:)
raz wyjdzie raz nie wyjdzie... a o dofinansowanie warto już sie ubiegać przynamniej sie dowiesz czego Ci brakuje....niektórzy startuja po kilka razy a w tym biznesie liczy sie troche wiecej niż w programach gesler i nie jest to łatwy kawałek chleba... no chyba że masz za***iste miejsce...własne:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziś dostałem propozycje pracy, tzn. 3 dniowego szkolenia w restauracji Feniks, stanowisko kucharz. Szkolenie bezpłatne, jeżeli się sprawdzę i zatrudnią - zapłacą za te 3 dni. No i przede wszystkim szukają osoby uczącej się, więc szkoła tak czy siak musi wejść w grę. Najbardziej ździwiło mnie to, iż szukają kucharza tak? Mówię sobie, może zapytam o pomoc kuchenną jeżeli kucharza wyśmieją, bo bez doświadczenia, a tu proszę ! Nie muszę mieć żadnego doświadczenia !

http://www.fenix-polska.com.pl/

Co możecie powiedzieć po przeczytaniu menu? Warto tam spróbować? Sun Ping, szczególnie Ty się orientujesz w tej dziedzinie. Poradź coś :) Ogólnie ciągle się zastanawiam, czy ten zawód przyniesie mi coś w życiu, bo nie chcę "ciułać" od 1-szego do 1-szego kolejnego miesiąca, a jak wspominałem - otworzyć własny biznes, więc chciałbym w czymś konkretnym zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na pewno warto spróbować każdego miesa z warzywami będziesz robił zobaczysz jakie warunki panują i czy warto próbowac.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nic nie szkodzi jak pojdziesz zobaczyc. Osobe uczaca sie szukaja z wiadomych wzgledow

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wiadomo, nie spróbuję nie będę wiedział. I tak jak mówisz, ze względów czysto finansowych, ale jak to będzie wyglądało jak mi zaproponują pracę? Ja nie będę miał odprowadzanych składek itp? Nie będzie mi się to wliczać w "emeryturę" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
porozmawiaj z nimi najlepiej my CI nie powiemy co oni wymyślą ;)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzenie i ocenienie

Następny temat

Wyliczenia kcal i btw w diecie

WHEY premium