SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilny problem ! Niezdecydowanie ..

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
Witam jestem nowy na forum .. Może delikatny wstęp.Moja przygoda zaczęła sie 1,5 roku temu. Na poczatku efekty jako tako były lecz w pewnym czasie sie wstrzymały. A więc tak: Jutro jadę do Sklepu z odżywkami,ponieważ od poniedzialku zaczynam leciec na ostro, i nie wiem co mam robić. Chcem kupić jakąs odżywke Aby to wszystko się ruszyło . Wszyscy mówią o kreatynie lecz od niej mówia także że przytyje a zalezy mi aby dotychczasowa waga była nie za bardzo zmieniona.Co mozecie polecic . Po kreattynie są szybkie efekty i na tym mi zalezy ale co z wagą , bo mam lekki brzuch. hee.. bcaa , l.glutamina aminokwasy czy kreatyna . Proszę szybką poradę. Wzrost 174cm waga 72 kg..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak dieta? w ogóle uzupełnij ankietę:

https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
ZiomuŚ. Sory ale zalezy mi na czasie . I Prosze was dlatego o pilną poradę . Diete mam taką ze nie jem gówien czipsy słodycze itp jem co 3 godziny dobre rzeczy typu kurczak ryz jajka jogurty .. Ogólnie staram sie jesc bardzo dobrze . Nie chcialbym przytyc tylko chcialbym aby miesnie mi wkoncu zaczely byc widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosowanie suplementów bez dobrze ogarniętej diety jest bez sensu :)
tak samo nie spodziewaj się jakichś super efektów po kreatynie, pomoże ale to nie proszek cud.
Co do innych - nic nei kupuj. Weź najtańszy monohydrat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
ale po kreatynie czytalem ze sie tyje. a ja chcem na odwrot troche zrzucic i wiesz o co mi chodzi. Za diete tez sie wezme od poniedzialku. chcem wszystko dopiąć. Powiedz mi czy jesli ogranicze jedzenie i bede stosował kreatyne czy przytyje czy ta woda w miesniach jak to bedzie .. Dzieki za pomoc Paramirbo, Prosze takze o wypowiedzi innyc.. A więc jakie jest twoje zdanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to czy utyjesz zależy od diety, a nie od kreatyny. Kreatyna zwiększa zapasy ATP, a za dużo kcal w diecie (szczególnie z kiepskich jakościowo produktów) powoduje odkłądanie się tk. tłuszczowej.
wodą się nie przejmuj bo nie ma czym - ogólnie problem ten jest zdecydowanie przereklamowany

EDIT: pamiętaj jednak, że aby zwiększyć masę mięśni musisz jeść ponad zapotrzebowanie.

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-11-08 18:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
to czyli jesli do tej pory wage mam wporzadku nic mi sie nie zmienia tyle ze chcem wte miesnie miec bardziej napompowane widoczne to kreatyna mnie nie zaleje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
Moze Lepiej hmb ? a o co chodzi z tą wodą .? Jeszcze czy od niej puchnie twarz i czy brzuch bede mial wiekszy ? czy poprostu te rece klatka itp bedzie lepsze Sory ze tak dziwnie pisze no ale chcem ci wytlumaczyc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. HMB nie działa
2. mięśnie składają się po części z wody, jak kreatyna zwiększa magazyn ATP to wiadomo, że także ilość wody się zwiększy.
3. Nie puchnie, nie będziesz miał większego brzucha.

i po raz trzeci (nie wiem ile razy mam jeszcze napisać) kreatyna nie spowoduje zalania... bo zaraz się zdenerwuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
czyli moge smiało kupić i sie nie przejmowac tak ? treningi takzze są efektywne . a ta woda slyszalem ze po tygodniu spore efekty no mniejsza oto. czy to pozniej spada czy jesli zadbam to bedzie dobrze. sory ale o o dzywkach nie czytałem lektór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie lub rzeźba

Następny temat

TRENING na zwiększenie ciężaru na sztandze

WHEY premium