SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady na galach MMA - dyskusja ogólna

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11232

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tak w ogóle to najlepiej gdyby kibice na galach MMA ,gdy jeden zawodników miałby zayebistą przewagę,a drugi był bez sił,unosiliby kciuk w górę,lub wskazywali dół i wiadomo jak wygrywajacy kończyłyby walkęTo była by realność jak za dawnych czasów.Dajcie ludowi chleba i igrzysk!!!!!

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
I mogliby zalewać wtedy wodą klatke i wpuszczac rekiny, i zostawiac pokonanemu liny z drutu kolczastego tu i ówdzie, żeby walczył o życie, i jeszcze sporego robota i Indian snajperów.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-12-18 19:08:25

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
On nie napisał że nie było dobrych zawodników, tylko że Pride było bardzo komercyjną organizacją, w której było pełno zawodników pokroju Pudziana, a z tm to chyba nie ma co dyskutowac

Napisał, że w Pride szanowało się zawodników, bo tamci coś reprezentowali. No to wymieniłem przykładowych gości z wczesnych gal UFC, którzy coś sobą reprezentowali.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




































Kilka screenshotów z wczesnych UFC. Jak widać, ludzie byli przerażeni wszędobylską, niehumanitarną brutalnością, nienawidzili tego z całego serca. Gale te to w ogóle był totalny underground (patrzcie - pay per view i strona internetowa) i w ogóle ludzie byli za McCainem, żeby ten zakazał organizowania tych bestialskich gal.



Jako ciekawostkę, jeszcze co do tego rzekomego andergrandu - na jednej z gal widziałem Davida Hasselhoffa.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-12-18 23:53:39

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
TezAndrzej mogli by też przypinać zawodników łancuchem tak aby zawsze walczyli w pół dystansie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę odświeżam, ale głównie dla puara, bo widzę ,że to fanatyk nielegalnych sztuczek
Wrzucam kilka fotek. Są to ciosy , które dziś na galach mma są zabronione.
Żeby było jasne: ja też jestem przeciwny większości, ale zasady z Pride + łokcie - jak najbardziej

Trochę ciosów










































Źr. fotek: The 100 Deadliest Karate Moves by Dr. Ted Gambordella, 5th Dan

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-03 11:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam tą całą książkę w PDF

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Fajny filmik.



"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia a SW wg mistrza

Następny temat

K1 Final 8 2010 live

WHEY premium