SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady faworyzują striking?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Czy kopanie, pierdzenie, gryzienie, dłubanie w oczach przyniosło by taką popularność mma? Dyskusja wchodzi w rejon akademickiego paplania dla paplania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
a to,ze zawodnicy UFC byliby grozniejsi stosujac "brudne sztuczki" (WTF),to sie zgadzam. pewnie wtedy mistrzem WW nie bylby GSP,czyli najlepszy zawodnik tej kategorii tylko ktos inny(np szczypiacy po jajkach Jon Fitch),zreszta podejrzewam,ze zmienialoby sie to co walke,bo wygrac przez wsadzenie komus palca w dupe moglby kazdy bez wzgledu na to,czy by to cwiczyl czy nie.tylko,ze nie o to w tym chodzi i chyba tylko Wy tego nie rozumiecie wlasnie. jak dla mnie to moze sobie istniec organizacja zrzeszajaca jakichs swirow,ktorzy walcza na Puarowych zasadach,co kto lubi.nie przyjmie sie to,bo nie ma zapotrzebowania na taki syf jak widac po probach wprowadzenia mniej brudnych sztuczek w innych organizacjach,tzn przyjmie sie,ale u garstki osob,wiec sie to zwyczajnie nie oplaca.ale jak ktos ma na to ochote,to niech oglada,nie widze problemu,tylko niech nie dyskutuje nad wprowadzeniem tego do znanego nam w dzisiejszej formie mma

edit: ^^ no wiec wlasnie,IMO nie i wlasciwie nie mamy nad czym dyskutowac,bo nawet nie to bylo powodem zalozenia tego tematu.a jak ktos ma ochote ogladac ludzka stonoge i wkladanie palcow w oczy,to moze da temu wyraz w jakims innym dziale.



Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-08-29 15:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zibi7
...I przypominam że mówimy o MMA człowieku,a nie o tym że w Kicku nie można w parterze walczyć.Pod dyskusje dajemy niesportowe zachowanie,wprost z dźungli,a nie to że w stylu stójkowym nie ma parteru WAKE UP.
Kiedyś w kick boxingu były rzuty przez biodro i podcięcia a la judo. Jednak w stylu typowo uderzanym były techniki typowo grapplerskie. I co z tego
Jeszcze raz. Wszystko jest sprawą umowną!
Dla jednego kopnięcie w krocze to niesportowe zachowanie, wprost z dźungli.
Dla drugiego kopanie leżącego - socker kicki i stompy to niesportowe zachowanie, wprost z dźungli.
Dla trzeciego uderzanie łokciami to niesportowe zachowanie, wprost z dźungli.
Dla kolejnego uderzanie leżącego pięściami po głowie to niesportowe zachowanie, wprost z dźungli.
Dalej, boks to niesportowe zachowanie, wprost z dźungli.
...
I tak dochodzimy, że prawdziwymi sportami jest akrobatyka, gimnastyka, łyżwiarstwo, lekkoatletyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no nie,po prostu nie mozna popadac w skrajnosci i tyle. mozna dyskutowac nad soccerami i stompami (ja akurat jestem na nie,ale rozumiem,ze ktos moze byc za),lokciami i kolanami w parterze ,ale nawet na ulicy kopanie lezacego jest czasem zle odbierane przez " dresiarskie"srodowisko i czasem dres gani dresa,ze bez przesady,a co dopiero w mma puszczanym w tv,gdzie ogladaja to ludzie duzo wrazliwsi i nie zmieniloby tego nawet,gdyby praktykowano te "brudne sztuczki" przez 10 lat z rzedu od teraz,po prostu coraz mniej ludzi(w tym "piknikow") ogladaloby mma,mniej by o tym sporcie mowiono i pozostaloby ogladac gale gdzies tam,na pewno nie w tak duzych stacjach jak tych,gdzie puszczane jest teraz.UMIAR WE WSZYSTKIM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Umiar, umiar i jeszcze raz umiar, we wszystkim. UFC zasady służą, chociaż jak już kiedyś pisałem są mocno podciągnięte pod zapaśników, nie grappleró tylko zapaśników, a to pewnie przez popularność tegoż sportu w USA, powinny byż 4 punkty podparcia, nie 3 bo to wywołuje akcje w stylu kicania Bonesa itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683


Zmieniony przez - gautan w dniu 2012-08-29 15:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Kiedyś dozwolone?OK Kiedyś znów dozwolą?OK,a ty masz sam ocenić gdzie granica.To jest cytat mojej wypowiedzi.Zacznij dokładnie czytać co piszę,ponieważ sam staram się to robić ze zrozumieniem, inaczej nie będę miał najmniejszej chęci na polemikę..I tak dochodzimy, że prawdziwymi sportami jest akrobatyka, gimnastyka, łyżwiarstwo, lekkoatletykaDzisiejsze mma,nie mówcie mi obydwaj panowie Puar i MMA,co było kiedyś,a jak znów dozwolą tego co było w UFC1,to dla mnie osobiście nie jest to sport,co już podkreśliłem i podałem ze swojego punktu widzenia argumentację,po co znów mówić że np kiedyś w KK rzucano przez biodroMówimy o stanie na dzień dzisiejszy,ponieważ już zeszliśmy z drzewa jak małpy w sporcie.



Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2012-08-29 15:44:10

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gautan
...mozna dyskutowac nad soccerami i stompami (ja akurat jestem na nie,ale rozumiem,ze ktos moze byc za),lokciami i kolanami w parterze...
I dochodzimy do płaszczyzny porozumienia
Czyli zaczynamy dyskutować nad występowaniem takich czy innych technik w MMA.
Ja jestem zarówno za łokciami i kolanami w parterze oraz soccerami i stompami.
Uderzenia w krocze - nie. Co nie zmienia faktu, że nadal były to dal mnie sport, jednak ze zbyt brutalnymi regułami.
Tak jest moja granica. Miękki jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395

Yvelowi pękł ochraniacz w tej walce,pomyślcie gdyby go nie miał.
I jak pisałem wcześniej overeem wj**ał cro copowi jajka w podbrzusze i ten miał operacje
Ciekawe czy w organizacji puara można byłoby zakładać ochraniacze.

co do obrony przed tzw groin kickami ,skoro taki cro cop w Pride nie miał problemu żeby położyć przeciwnika head kickiem to chyba tym bardziej nie miałby problemu zrobić to groin kickiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
Yvelowi pękł ochraniacz w tej walce...
Pewnie był plastikowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z obciążeniem

Następny temat

Pomoc w doborze ochraniaczy

WHEY premium